Fatih Altaylı’dan Özgür Özel’e: Bu buluşmayı kim ayarladıysa Saray’ın seçtiği hain odur

Fatih Altaylı'dan Taha Hüseyin Karagöz'le görüşen Özgür Özel'e: "Ona 'Beyefendi, Taha Hüseyin Karagöz'le görüşmeniz lazım' diye onu kim prezente ettiyse, bu buluşmayı kim ayarladıysa hain odur. CHP içindeki gelecek dönemin haini, Saray'ın seçtiği adam odur."

KRONOS 08 Mayıs 2024 GÜNDEM

CHP Genel Başkanı Özgür Özel’in iktidara yakınlığıyla bilinen Yeni Akit muhabiri Taha Hüseyin Karagöz’ü makamında ağırlamasına tepki yağdı. Kamuoyunda “AKP’nin trolü” olarak nitelendirilen Taha Hüseyin Karagaz’le görüşmesi nedeniyle Özel’e tepki gösteren isimlerden biri de gazeteci Fatih Altaylı oldu.

Altaylı, “Özgür Özel’in elinde çok güzel bir imkan var, hain kim bulma imkanı. Ona ‘Beyefendi, Taha Hüseyin Karagöz’le görüşmeniz lazım’ diye onu kim prezente ettiyse, kim genel merkeze getirdiyse, bu buluşmayı kim ayarladıysa kim empoze ettiyse hain odur. CHP içindeki gelecek dönemin haini, Saray’ın seçtiği adam odur” ifadelerini kullandı.

Gazeteci Fatih Altaylı, Youtube kanalında şunları söyledi:

“Adı geçen kişiyi birçok kişi tanımıyordur. Ben de şahsen tanımıyorum. Çünkü öyle bir gazeteci ne duydum ne gördüm ne bildim ne de öyle bir gazeteci var aslında. Öyle biri var herhalde ama o kişi gazeteci değil, o kişi AK Parti yanlısı bir troll.

Belki sen de biliyorsundur; CHP’li, muhalif olan veya AK Parti’yi eleştiren kişilere ağır saldırılarda bulunan herhangi bir müktesabatı olmadığı halde varmış gibi davranmaya çalışan görüntü itibariyle sanki saygın birisiymiş gibi görüntü vererek AK Parti saflarında yer edinmeye çalışan çok net herkesin troll olduğunu bildiği bir kişi.

Özgür Özel’in elinde çok güzel bir imkan var, hain kim bulma imkanı.

‘BU BULUŞMAYI KİM AYARLADIYSA…’

Ona beyefendi Taha Hüseyin Karagöz’le görüşmeniz lazım diye onu kim prezente ettiyse, kim genel merkeze getirdiyse, bu buluşmayı kim ayarladıysa kim empoze ettiyse hain odur.

Çünkü bu normal bir şey değildir. CHP Genel Başkanı bunca gazeteci varken kalkıp da bu kişiyle görüştürüldüyse; Özgür Özel’in adının varlığından haberdar olduğunu düşünmüyorum. Kim ona Taha Hüseyin’i prezente ettiyse Özgür Özel onu yanından uzaklaştırsın. Kimse bunu getiren hain odur.

CHP içindeki gelecek dönemin haini, Saray’ın seçtiği adam odur.”

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com