Fatih Tezcan, imama çattı: Duanda Erdoğan’a neden yer vermedin?

Fatih Tezcan Çamlıca Camisi'nin imamını hedeef aldı: "Cumhurbaşkanımız Tayyip Erdoğan ve hanımı Emine Hanımefendiler, hastalığa düçâr oldular... Duanda Erdoğan'a neden yer vermedin?"

KRONOS 06 Şubat 2022 GÜNDEM

Fatih Tezcan, Çamlıca Camii'nin imamını hedef aldı: Neden Erdoğan'a dua etmedin?

İktidara yakınlığıyla bilinen Fatih Tezcan, koronavirüse yakalanan Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan’ın ismini öğle namazındaki duada geçirmediği gerekçesiyle Çamlıca Camisi’nin imamını hedef gösterdi. Tezcan, “Cumhurbaşkanımız Tayyip Erdoğan ve hanımı Emine Hanımefendiler, hastalığa düçâr oldular… Duanda Erdoğan’a neden yer vermedin?” dedi.

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan sosyal medya hesabından koronavirüse yakalandığını duyurmuştu. Erdoğan son paylaşımında da, “Bugün de hastalığı hafif şekilde geçiriyor, Emine Hanımla birlikte çalışmalarımıza evden devam ediyoruz” şeklinde açıklama yaptı.

ÇAMLICA CAMİSİ’NİN İMAMINI HEDEF GÖSTERDİ

Tezcan, bugünkü öğle namazının ardından yaptığı duada AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan’ın adını anmadığını söylediği Çamlıca Camisi’nin imamını sosyal medyadan hedef gösterdi.


 

‘HASTALIĞA DÜÇÂR OLDULAR’

Tezcan, “Büyük Çamlıca Camii İmamı’na sorumuz: Mâlumunuz; Cumhurbaşkanımız Tayyip Erdoğan ve hanımı Emine Hanımefendiler, hastalığa düçâr oldular” ifadeleri ile sözlerine başlayan Tezcan, “Öğle namazını müteakip ettiğiniz duada kendilerine ismen yer vermemenizin bizim bilmediğimiz fıkhî bir izâhı mı var?” ifadelerini kullandı.

Tezcan tweetine, Erdoğan ve Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş’ı da etiketledi.

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com