Fatih Tezcan tahliye edildi

Atatürk'e ve Kılıçdaroğlu’na hakaret eden Fatih Tezcan denetimli serbestlikle tahliye edildi.

KRONOS 25 Ağustos 2023 GÜNDEM

Fatih Tezcan, Çamlıca Camii'nin imamını hedef aldı: Neden Erdoğan'a dua etmedin?

Atatürk’e ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na hakaret ettiği gerekçesiyle 2 yıl 2 ay hapis cezası alan Fatih Tezcan tahliye edildi. Tezcan, denetimli serbestlikten faydalandı.

Tezcan, yaklaşık bir yıl sonra sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Esselamualeykum! Aranızdayım… Elhamdulillah…” ifadeleriyle serbest kaldığını duyurdu.

Tezcan’ın açıklaması şöyle:

“Esselamualeykum! Aranızdayım… Elhamdulillah… Korkunç bir çeteleşmeye rağmen ve belki de bir süre için daha, hürriyetime kavuştum. 22 Ağustos 2023’te denetimli serbestliğe başladım, süreci daha sonra paylaşacağız. Bu 1 senelik imtihanı aşmamda en büyük destekçim olan Yoldaşım, İncim, Eşim Merve Tezcan Hanımefendi’ye, FETÖ’nün Kriptoları ve işbirlikçi Muhalifleri kullanarak uyguladığı Örgüt Hukuku’na karşı Devlet Hukuku’nu savunan Avukat Sinan Pak’a ve diğer avukatımlarıma, Medyada ve Sosyal Medyada Fatih Tezcan’a özgürlük diye haykıran her kesimden vicdan sahiplerine ve ısrarla Adalet isteyen kardeşlerime, yoldaşlarıma, FETÖ ve Fondaşları tarafından cezalandırılacaklarını bildikleri halde Devlet Adamlığından ve Adaletten taviz vermeyen tüm yetkililere minnettarım, hepsine tek tek çok duâ ve teşekkür ediyorum. Şimdi özellikle dün akşam yedikleri son darbeden sonra “Fatih Tezcan nasıl serbest kaldı?” diye cinnet geçiren, Pensilvanya’daki örgüt liderine verecekleri hesabın korkusuna düşen, FETÖ-Paralel Devlet Yapılanması ve bunların Sosyal Medya’daki ve Siyasetteki işbirlikçileri lütfen hızlıca tepki gösterip kendilerini açık etsinler ki, biz de bu kadroların tetikçilerinin mahkemelerde hâkim kisvesiyle nasıl Hukuk Katliamları yaptıklarını fâş edelim, Yargıdaki FETÖ-Muhalifler Çetesi 2023’te bile nasıl kumpaslar kuruyor, hangi insanları haksız yere neden ve nasıl hapislerde tutuyorlar, nasıl içeride tutup dışarıda haysiyetlerimize saldırıyorlar, Türkiye en somut hâliyle öğrensin. Cezaevindeki günlerimi yazacağım kitapta isim isim, dosya dosya, konu konu ifşa olacaklar, o ayrı ama buradan da ben ve avukatlarım aracılığıyla açıklamalarımız olacak. Ve… mâlum yeni çıktım, Fatihler Medya ve Eğitim Merkezi’ni faaliyete almaktan 9 çocuğumla ve âilemle ilgilenmeye, sizin istediğiniz isimleri çağıracağımız program ve seminerlerden, yazdığım ve yayınlamam gereken kitaplarıma, kronik rahatsızlıklarımın tedavilerinden devam eden hukuk mücadelemize kadar bir büyük yoğunlukla karşı karşıyayım, bir süre, telefonda ve sosyal medyada olamayacağım, bunun için anlayışınızı istirham ediyorum. Hepinizi çok seviyorum ve çok özledim.


 

Bir kaç aya kadar yüzyüze de görüşeceğiz inşaallah. Uyarıyorum: Zamanı gelince hangi taktiklerle, neler yaptıklarını, işlerin arka planını, TCK, CMUK, 7242, Çift Mükerrir, Hukukun üstünlüğü, bunları nasıl yeri gelince kullanıp sömürüp paramparça ettiklerini yeri gelince hiçe saydıklarını, tüm stratejilerini anlatacağım ki 1 söylerken/yazarken 1 değil, 100 kez düşünün, yanmayın.) Lütfen sosyal medyada sâkin olun çünkü kara listeleri ve işleyen korkunç bir sistemleri var ve [trol-tahrikçi-ihbarcı-siyasetçi-avukat-savcı-hâkim] silsilesiyle çatır çatır Vatansever yatırıyorlar, Mücadeleden adam eksiltiyorlar, bizi bölmeye, birbirimize düşürmeye çalışıyorlar. Anlatırım. Aranızdayım. Elhamdulillah. Hayırlı Cumalar. Fahri Fatih Tezcan.“

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com