FB TV’nin genç sunucusu kansere yenik düştü

Daha önce kanseri bir kez yenen Fenerbahçe TV'nin genç spikeri Dilay Kemer, nükseden hastalığına yenik düştü. Dilay 32 yaşındaydı

KRONOS 30 Ekim 2020 SPOR MANŞET

Fenerbahçe TV’nin genç sunucusu Dilay Kemer, kanserle savaşını kaybetti. Uzun süredir kanser tedavisi gören FB TV sunucusu Kemer bu sabah hayatını kaybetti. Acı haberi Kemer’in ailesi sosyal medya üzerinden duyurdu. Kemer’in Instagram hesabından yapılan paylaşımda “Biricik kızımızı, canımızı, Dilayımızı kaybettik” denildi. Daha önce bir kez kanseri yenme başarısı gösteren Kemer, hastalığının nüksetmesi üzerine sosyal medyadan yeniden tedaviye başlandığını duyurmuştu.

”İYİLEŞEMEDİM ARKADAŞLAR”

Dilay Kemer, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda hastalık sürecini şu sözlerle anlatmıştı: “Merhaba… Uzun zaman oldu paylaşım yapmayalı. Açıkçası ‘Nasılsın?’ sorusuna verecek net bir cevabım olana kadar sessiz kalmaya devam edecektim. Çünkü ‘İyiyim’ desem iyi değilim, ‘Kötüyüm’ desem kötü de değilim ama iyileşemedim arkadaşlar. Hala hastane-ev arası mücadele dolu bir hayat yaşıyorum. Tahmin edersiniz ki bu durumdayken en duymak ve cevaplamak istemediğim soru nasıl olduğum. Her dakika bunu konuşmak, herkese tek tek anlatmak moralimi bozuyor. Zaten doktorum da hastalık konuşmayı yasakladı ama bütün o güzel mesajlar için, endişeleriniz için teşekkür ederim ve böyle hayırlı bir gecede yine dualarınızda olmak isterim.”

DİLAY KEMER KİMDİR

1988’de Antalya’da doğan Dilay Kemer, İstanbul’a üniversite eğitimi için geldi. Yeditepe Üniversitesi Fransızca Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olan Kemer, spikerlik ve sunuculuk eğitimine başladı. 2 senelik hazırlık süreci sonunda Fenerbahçe TV’de hem ekran yüzü hem sunucu olarak görev aldı.

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com