Fenomen Yağmur Tektaş’ın mezarı açılacak

ABD'deki evinde şüpheli bir şekilde ölen sosyal medya fenomeni Yağmur Taktaş'ın mezarı açılarak otopsi yapılacak. Taktaş'ın teyzesi K.C., "Hem ABD’de hem Türkiye’de hukuk mücadelesi başlattık. Sevgilisi, kıskançlığından güzel görünmesin diye saçlarının ön kısmını ve kaşlarını bile kazıyordu" dedi.

KRONOS 03 Mayıs 2024 GÜNDEM

ABD’de hayatını kaybeden ve ailesi tarafından sevgilisinin öldürdüğü öne sürülen sosyal medya fenomeni Yağmur Taktaş’ın kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için mezarı açılarak otopsi yapılacak. Taktaş’ın teyzesi K.C., “Hem ABD’de hem Türkiye’de hukuk mücadelesi başlattık. Sevgilisi, kıskançlığından güzel görünmesin diye saçlarının ön kısmını ve kaşlarını bile kazıyordu” dedi.

“İste Benim Stilim” isimli televizyon yarışmasıyla tanınan sosyal medya fenomeni Yağmur Taktaş, ABD’deki evinde ölü bulundu. Taktaş’ın cenazesi 20 Nisan’da Adana’daki Kabasakal Mezarlığı’na defnedildi.

Taktaş’ın ailesi, daha önce darbedilen ve dalağını kaybeden kızlarının ölümüne neden olduğu iddiasıyla avukatları aracılığıyla Türk asıllı ABD vatandaşı eski sevgilisi Andre Can F.’den şikayetçi oldu.

‘GÜZEL GÖRÜNMESİN DİYE KAŞLARINI BİLE KAZIYORDU’

Taktaş’ın teyzesi K.C., kanında ölümüne neden olmayacak kadar uyuşturucu bulunduğu tespit edilen Taktaş’ın sevgilisi tarafından uyuşturucuya alıştırıldığını öne sürdü. Yeğeninin darbedilip tutulduğu yerde aç bırakıldığını da iddia eden K.C., “Hem ABD’de hem Türkiye’de hukuk mücadelesi başlattık. Bu konunun asla peşini bırakmayacağız. Sevgilisi, kıskançlığından güzel görünmesin diye saçlarının ön kısmını ve kaşlarını bile kazıyordu” diye konuştu.

Taktaş ailesinin avukatı Fethi Öksüz, cinayet şüphesiyle başlatılan soruşturmanın aktif olarak devam ettiğini ve 6 Mayıs Pazartesi günü fethi kabir işleminin yapılacağını açıkladı.

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com