Ferit Şanyaşar, Adalet Bakanı yardımcısı ile görüştü: Meclis’te bekleyeceğiz

Ferit Şenyaşar ile Emine Şenyaşar, Adalet Bakan Yardımcısı ile görüştü. Şenyaşar, "Görüşme gerçekleşmeseydi her gün Adalet Bakanlığı'na gidecektik, Annemle beraber mecliste bekleyeceğiz' dedi.

KRONOS 28 Temmuz 2023 GÜNDEM

Eşi ve çocukları katledilen Emine Şenyaşar ile oğlu Ferit Şenyaşar

Yeşil Sol Parti Urfa milletvekili Ferit Şenyaşar ile Emine Şenyaşar, Urfa’dan Ankara’ya taşıdıkları Adalet Nöbeti’ne devam ediyor. Nöbetin ikinci gününce Şenyaşar ailesi, Adalet Bakanı Yılmaz Tunç ile görüştü. Bakanlık önünde uzun süre bekletilen aile daha sonra Adalet Bakanı Yardımcısı Ramazan Can ile görüştürülmek üzere binaya alındı.

Ferit Şenyaşar, Adalet Bakan Yardımcısı ile görüşmesini Artı TV’ye anlattı. Görüşmenin gerçekleşmemesi halinde her gün Bakanlığa gideceklerini belirten Şenyaşar, “İyi niyet göstergesi olarak kabul ediyoruz. Mecliste bekleyeceğiz” ifadelerini kullandı.

Şenyaşar şunları söyledi:

“Şu an Meclis’teyiz. Bu görüşme gerçekleşmeseydi her gün Adalet Bakanlığı’na gidecektik, görüşme gerçekleşti. İyi niyet göstergesi olarak kabul ediyoruz. Annemle beraber mecliste bekleyeceğiz. Ankara’dayız. Adaletle ilgili hakkın, hukukun yerini bulması için Ankara’da annemle beraber mecliste bekleyeceğiz.


 

‘ANNEMİN GÖZYAŞI DİNSİN’

Bugün grup başkanvekillerimiz de adalet bakanlığında görüşecek. Annemin adalet mücadelesi de Adalet Bakanlığına iletilecek. Temennimiz annemin gözyaşı dinsin ve evine gitsin.”

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com