Futbol yıldızı evine giren gaspçılardan canını zor kurtardı

Manchester City’li futbolcu Joa Cancelo'nun evine 4 gaspçı girdi. İddiaya göre gaspçılar futbolcuyu darp ederek tüm mücevherleri çalarak kayıplara karıştı.

KRONOS 31 Aralık 2021 SPOR

İngiltere Premier Lig ekibi Manchester City’de forma giyen yıldız futbolcu Joao Cancelo ve ailesi, 4 gaspçının saldırısına uğradı. Ailesini korumaya çalışan Cancelo yüzüne darbeler aldı.

HEPSİ İYİ

Instagram hesabından 4 hırsızın saldırısı sonucu uğradığı darbın izlerini göstermek için fotoğrafını paylaşan yıldız futbolcu, “Maalesef bugün bana ve aileme zarar vermek isteyen 4 korkak tarafından saldırıya uğradım. Direnmeye çalıştığınızda olan bu. Tüm mücevherlerimizi çaldılar ve yüzümü bu hale getirerek ayrıldılar.” dedi.

Cancelo “Benim için en önemli şey ailem ve çok şükür hepsi iyi. Bu yaşadığım, hayatımda üstesinden gelmem gereken birçok zorluktan sadece bir tanesi. Her zamanki gibi metanetli ve güçlüyüm.” ifadelerini kullandı.

Paylaştığı fotoğrafta Cancelo’nun göz çevresinde, kaşının üzerinde ve çenesinde darp izleri olduğu görüldü. Manchester City’nin etkileyici performansında önemli rol oynayan Cancelo, bu sezon 26 maçta görev yaptı, 3 gol kaydetti.


 

MANCHESTER CITY DE AÇIKLAMA YAPTI

Cancelo’nun kulübü Manchester City de Cancelo’ya yapılan saldırıyla ilgili şu açıklamayı yaptı: “Oyuncumuz Joao Cancelo ve ailesinin bu akşam evlerinde uğradığı Saldırı ve hırsızlık olayı karşısında dehşete düştük. Kulüp olarak Cancelo ve ailesine gerekli desteği veriyoruz ve polis soruşturmasını yakından takip ediyoruz.”

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com