‘General Hospital’ dizisiyle tanınan Johnny Wactor öldürüldü

37 yaşındaki ABD'li oyuncu Johnny Wactor, Los Angeles'ta bir araca yönelik hırsızlık girişiminde bulunan üç kişi tarafından vurularak öldürüldü.

KRONOS 28 Mayıs 2024 KÜLTÜR

General Hospital dizisinde Brando Corbin’i ve NBC dizisi Sibirya‘da Johnny’yi canlandıran Amerikalı aktör Johnny Wactor, Los Angeles’ta arabasını soymaya çalışan kişiler tarafından vurularak öldürüldü.

ABD’nin sevilen ve uzun süredir devam eden pembe dizisi ‘General Hospital’da Brando Corbin karakterini canlandıran Wactor’ün annesi Scarlett Wactor, TMZ‘ye verdiği açıklamada oyuncunun cumartesi günü iş çıkışında vurulduğunu doğruladı.

ARABASINI SOYMAYA ÇALIŞAN KİŞİLERLE İLETİŞİM KURMAYA ÇALIŞTI
Anne Scarlett’in aktardığına göre Wactor, iş çıkışı arkadaşıyla yürürken arabasının başında insanlar olduğunu gördü ve aracının çekiliyor olduğunu sanarak kişilerle iletişime geçmeye çalıştı.

Şüpheli, Wactor’ün yaklaştığını görünce silah çekip ateş etti.


Los Angeles polis departmanı da Wactor’un, bir araçtan katalitik konvertörü (motorların egzozlarındaki çevreye zararlı maddeleri daha az zararlı maddelere dönüştüren aygıt) çalmaya çalıştığı iddia edilen kişiler tarafından vurulduğunu açıkladı.

Wactor, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Olay yerinden kaçan şüpheliler ise aranıyor.

JOHNNY WACTOR KİMDİR?
Johnny Wactor, 1986 yılında Charleston, Güney Carolina’da doğdu. İlk televizyon rolünü drama dizisi ‘Army Wives’da üstlendi ve ‘Westworld’, ‘The OA’ ve ‘Criminal Minds’ gibi yapımlarda yer almaya devam etti.

Wactor, 2020’den 2022’ye kadar Brando Corbin karakterini canlandırdığı ‘General Hospital’ın 160’tan fazla bölümünde yer aldı.

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com