Hafızasını yitiren kadına akrabalarından silahlı saldırı ile ‘şok tedavisi’

Geçirdiği kaza sonrası hafıza kaybı yaşayan kadın için doktorunun "Şok geçirmesi lazım" demesi üzerine, akrabaları kurusıkı tabanca ile saldırı düzenledi.

KRONOS 11 Haziran 2022 Genel

İstanbul Esenyurt’ta, duyanların inanamadığı bir ‘silahlı saldırı’ olayı yaşandı. Geçirdiği kaza sonrası hafıza kaybı yaşayan kadın için doktorunun “Şok geçirmesi lazım” demesi üzerine, akrabaları kurusıkı tabanca ile saldırı düzenledi. O anlar ise cep telefonu kamerasına yansıdı. Görüntülerin ortaya çıkması üzerine polis işlem başlattı.

İHA’nın haberine göre; olay, dün sabah saatlerinde Esenyurt Bağlarçeşme Mahallesi’nde bulunan bir sokakta yaşandı. Servis aracının arkasına saklanan biri, sokaktan geçen kadınlara kurusıkı tabanca ile ateş edip, kaçtı. Olayda iki kadın da yara almadı. Yaşananlar ise bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı.

Saldırganın kaçtığı ve 2 kadının olay sonrası yürüyerek yollarına devam ettiği anlar bir işyerinin kamerası tarafından kaydedildi. Görüntülerin sosyal medyada ortaya çıkması üzerine polis ekipleri, çalışma başlattı.

“ŞOK OLSUN” DİYE ATEŞ ETMİŞLER

Olay yerinde yaptıkları incelemelerin ardından polis ekipleri, saldırganı yakaladı. İfadesi alınmak üzere saldırgan ile beraber kadının yakınları da polis merkezine götürüldü. Kadının akrabaları verdikleri ifadede, “Görüntülerdeki kadın akrabamız. Bir kaza sonucu hafıza kaybı yaşadı. Hafıza kaybının geçmesi için doktoru ‘Şok geçirmesi lazım’ dedi. Biz de böyle bir şey planladık” diye konuştu. Öte yandan kadına ateş eden kişinin de, akrabası olduğu öğrenildi. Kadın ise akrabalarından şikayetçi olmadı.

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com