Takımını sahadan çeken İstanbulspor başkanı Sarıalioğlu: Cezamız belli olmuş, sorun değil

Trabzonspor karşılaşmasında hakeme tepki göstererek takımı sahadan çeken İstanbulspor Başkanı Ecmel Sarıalioğlu, "Ceza gelmiş küme düşmüşüz sorun değil. Adalet olması gerekiyor" dedi.

KRONOS 20 Aralık 2023 SPOR

Trabzonspor karşılaşmasında hakem Ali Şansalan’ın kararına tepki göstererek takımı sahadan çeken İstanbulspor Başkanı Ecmel Sarıalioğlu, yaşanan olayın ardından ilk kez konuştu. Sarıalioğlu, “Ceza gelmiş küme düşmüşüz sorun değil. Adalet olması gerekiyor” dedi.

Sarıalioğlu’nun açıklamalarından öne çıkanlar:

“Bu olayın Trabzonspor maçına rastlaması tesadüftür. Hiçbir Trabzonlu benden daha çok Trabzonlu değildir. İstanbulspor’un sahibiyiz ve elimizden ne geliyorsa yapıyoruz.

TFF’den saat 3’te aradılar. Sayın Büyükekşi ile konuştuk ve sezon başından bu yana ne düşünüyorsam söyledim. Asla arkasından hiçbir şey konuşmadım. Onun yüzüne söylemediğim hiçbir şeyi arkasından söylemedim. Bize daha önce talep etmemize rağmen randevu vermediler. Bugün aradılar ve istediğiniz zaman gelebilirsiniz dediler.


 

‘KÜME DÜŞMÜŞÜZ SORUN DEĞİL’

Ceza gelmiş, küme düşmüşüz bilmem ne sorun değil. Burada adalet olması lazım. Her takım için adalet olması lazım. Bir sürü söylenecek şey var. İstanbulspor ile alakalı konuşuyoruz sadece. Takımı sahadan çektiğimiz için konuşuyoruz. Sonucu ne olursa olsun, hiç önemli değil.

Sporcular haklı. Benim burada tek özür dilemem birisi varsa o da sporcularım ve teknik ekibimdir. Onlar bu maçta galip gelmiş gibi primlerini vereceğim.”

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com