‘Halkın zekatları olmasa, Ali Erbaş nasıl alacak Audi A8’i?’

Diyanet İşleri Başkanı Erbaş’ın kullandığı son Audi A6’yı Diyanet Vakfı’na iade edip yerine daha üst bir model olan Audi A8 aldığı öğrenilmişti Gazeteci Fatih Altaylı, Erbaş'ın makam otomobillerine ilişkin "Diyanet’in halktan zekatlarını kendilerine vermesini niye istediği böylece anlaşılmış oldu" dedi.

KRONOS 29 Nisan 2024 GÜNDEM

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş’ın kullandığı son Audi A6’yı Diyanet Vakfı’na iade ettiği, yerine ise daha üst bir model olan Audi A8 aldığı öğrenildi. Erbaş’ın kullanımda altı adet lüks makam aracı bulunuyor.

Gazeteci Fatih Altaylı, Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş’ın makam otomobili olarak Audi A8 istediğini belirterek “Diyanet’in halktan zekatlarını kendilerine vermesini niye istediği de böylece anlaşılmış oldu. Ali Efendi kendine Audi A8 alacakmış. Sizin zekatlarınız olmasa, fakir nasıl alacak Audi A8’i. Yine de şaşırdım. Mercedes S klas merakıyla bilinen Ali Erbaş, nasıl oldu da Audi A8 istedi diye” diye yazdı.


‘ALİ EFENDİ NİYE UCUZ MERCEDES’E BİNSİN’ 

Erbaş’ın istediği Audi A8’in 15 milyon 725 bin TL olduğunu kaydeden Altaylı, “O zaman anladım Audi arzusunun nedenini. Daha pahalısı varken, Ali Efendi niye ucuz Mercedes’e binsin” dedi.

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com