Haluk Levent: Sevgili Tarkan, AHBAP’a 1 milyon lira bağış yaptı

Süleyman Soylu ve Devlet Bahçeli'nin ağır eleştirilerine maruz kalan AHBAP'a sosyal medya hesabından destek mesajı yayımlayan megastar Tarkan, bu kez AHBAP'a bağış yaptı.

KRONOS 16 Şubat 2023 GÜNDEM

Son günlerde AHBAP’a yönelik baskıların arttığı, toplanan bağış paralarının Kızılay yahut AFAD’a aktarılacağı yönünde dedikoduların dolaştığı bir anda, Haluk Levent, muhalif davranışlarıyla takdir toplayan şarkıcı Tarkan’ın bağışını sosyal medya hesabından açıkladı.

Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 10 ili etkisi altına alan 7,7 ve 7,6 şiddetindeki yıkıcı depremlerin ardından Haluk Levent’in kurduğu AHBAP, depremzedelerin imdadına yetişmek üzere sahaya indi.

Halkın güvenini kazanan AHBAP’ın çalışmalarını destekleme amacıyla sivil kuruluşa yapılan bağışlar günden güne arttı Haluk Levent de şeffaf bir politika izleyerek kimin ne kadar bağışta bulunduğunu sosyal medya hesabından açıkladı.


 

MHP lideri Devlet Bahçeli’den sonra İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun AHBAP’ı hedef almasının ardından sosyal medya paylaşımıyla AHBAP’a destek veren Tarkan, bu kez de AHBAP’a bağışta bulundu.

Haluk Levent, Tarkan’ın bağış yaptığını şu şekilde duyurdu:

“Sevgili Tarkan,
1 milyon ₺ bağış yaptı!”

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com