Hastaneye kaldırılan Karamollaoğlu’nun durumu iyiye gidiyor

Saadet Partisi Milletvekili Abdülkadir Karaduman, Covid-19 nedeniyle hastaneye kaldırılan Saadet Partisi lideri Karamollaoğlu'nun sağlık durumunun iyi olduğunu duyurdu.

KRONOS 10 Ocak 2022 GÜNDEM

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

Yakalandığı Koronavirüs (Covid-19) nedeniyle hastaneye yatırılan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun sağlık durumuna ilişkin açıklama geldi. Saadet Partisi Gençlik Kolları Genel Başkanı ve Konya Milletvekili Abdülkadir Karaduman, Karamollaoğlu’nun sağlının iyi olduğunu duyurdu.

Karaduman, Twitter paylaşımında, “Genel olarak durumu iyi. Bir kaç gün hastanede misafir olduktan sonra taburcu olacak inşallah. Bu vesileyle Genel Başkanımıza bir kez daha Allah’tan acil şifa diliyorum” ifadelerini kullandı.

Geçtiğimiz günlerde, Saadet Partisi lideri Temel Karamollaoğlu’nun Covid-19 testinin pozitif çıktığı açıklanmıştı. Parti Sözcüsü Birol Aydın, dün Karamollaoğlu’nun kontrol amaçlı Ankara Şehir Hastanesi’ne yatırıldığını duyurdu.


 

Açıklamada, “Genel Başkanımız Sn. Temel Karamollaoğlu’nun bugün kontrol amaçlı gittiği Ankara Şehir Hastanesine doktorlarının tavsiyesi üzerine tedbir ve tedavi amacıyla yatışı gerçekleştirilmiştir. Tedavisine bir süre burada devam edecek olan Genel Başkanımızın sağlık durumu iyidir” denildi.

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com