Hayat pahalılığından AKP’li vekil de şikâyetçi: Geçinemiyoruz

AKP Sakarya Milletvekili Lütfi Bayraktar, vekil maaşlarından dert yandı. Fiskobirlik başkanı da olan Bayraktar, "Rabbime hamd olsun fındığımız var. Yoksa bu maaşlarla bu çalışmayı yapabilmemizin imkânı yok" dedi.

KRONOS 25 Eylül 2023 GÜNDEM

Hizmet İş Sendikası genişletilmiş temsilciler toplantısı eğitim programı bugün Hizmet İş Sendikası binasında gerçekleştirildi.

Şube Başkanı Mehmet Mesut Gökdemir ev sahipliğinde yapılan eğitim programına Ankara’dan gelen yetkililerin yanı sıra AKP Sakarya Milletvekili Lütfi Bayraktar, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, AKP Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan ve sendikanın iş yeri temsilcileri katıldı.

VEKİL MAAŞLARINI AZ BULDU
Sonrasında maaşlar konusunu ele alan Bayraktar yaptığı konuşmada milletvekili maaşlarının yetersizliğinden yakındı. Aynı zamanda Fiskobirlik başkanı da olan Bayraktar, “Rabbime hamd olsun fındığımız var. Yoksa bu maaşlarla bu çalışmayı yapabilmemizin imkanı yok” dedi.

LÜTFİ BAYRAKTAR KİMDİR?
Lütfi Bayraktar 28 Eylül 1968 tarihinde Sakarya’nın Karasu ilçesinde dünyaya geldi. İlkokulu Sakarya ili Kocaali ilçesi Kirazlı Köyünde, Orta öğrenimini Adapazarı Atatürk Lisesinde tamamladı. 1989 yılında Bursa Uludağ Üniversitesi Turizm İşletme Bölümünden mezun oldu. Sonrasında Konya Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi´ni 2000 yılında bitirdi. 2002 yılında serbest Avukat olarak çalışma hayatına başladı. Sakarya Üniversitesi´nde İşletme Anabilim Dalında Yüksek Lisans çalışmasını tamamladı.


Adalet ve Kalkınma Partisi’nin Kocaali Kurucu İlçe Başkanlığını yaptı. 28. Dönem Milletvekilliği seçimlerinde AK Parti’den Sakarya 7.sıra Milletvekili Adayı olarak seçimlere katıldı. Lütfi Bayraktar, 01.12.2007 tarihinde yapılan FİSKOBİRLİK Genel Kurulunda, Yönetim Kuruluna seçildi.

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com