DEM Parti’de Batman kavgası bitmiyor: Eş Başkan adayı ihraç edildi

HÜDA PAR adayıyla birlikte maç izleyen DEM Parti Belediye Eşbaşkan adayı Mehdi Öztüzün partiden ihraç edildi.

KRONOS 13 Mart 2024 GÜNDEM

Batman Petrolspor maçı esnasında HÜDA PAR Batman Belediye Başkan adayı Serkan Ramanlı ile yan yana fotoğrafı çıkan DEM Parti adayı Mehdi Öztüzün hakkında karar verildi. DEM Parti, Mehdi Öztüzün’ün partiden ihraç edildiğini duyurdu.

DEM Parti’den yapılan açıklamada, “Gelinen aşamada partimize, yurtseverlik kültürümüze ve kadın iradesine karşı tutumu nedeniyle Mehdi Öztüzün ile partimiz ve kurumlarımız ile herhangi bir bağı ve ilişkisi kalmamıştır. Öztüzün’ün belediye eşbaşkan adayımız olmadığını kamuoyuna duyuruyoruz. Batman’da bütün karanlık yapıların ve kişisel ikbal sevdalılarının geliştirmek istediği karalama kampanyasına karşı tüm yurtsever Batman halkını yerel yönetim seçimlerinde DEM Parti etrafında kenetlenmeye ve her türlü karanlık oyunu boşa çıkarmaya çağırıyoruz” ifadeleri yer aldu.

NE OLMUŞTU?

Batman’da geçtiğimiz ay oynanan TPAO Batman Petrolspor-Anadolu Üniversitesi karşılaşmasını taraftarlar arasında izleyen DEM Parti Batman Belediyesi Eş Başkan Adayı Mehdi Öztüzün ile HÜDA PAR Batman Belediyesi Başkan Adayı Serkan Ramanlı’nın yan yana bulunduğu fotoğraf tepkilere yol açmıştı.

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com