İddia: Kanser tedavisi gören Kate Middleton çok hasta

Bir süredir kanser tedavisi gören Prenses Kate Middleton ile ilgili Kraliyet yazarı dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Yazar, Kate Middleton'ın sağlık durumunu, "Aktif olamayacak kadar hasta" sözleri ile açıkladı.

KRONOS 05 Haziran 2024 DÜNYA

Kanser tedavisi gören Prenses Kate Middleton’ın sağlık durumunun iyi olmadığı iddia edildi. Prenses’in geleneksel “Trooping the Colour” adlı geçit törenine katılıp katılmayacağı ise merak konusu olmaya devam ediyor.

Prenses Kate Middleton’a geçtiğimiz ocak ayında ameliyat olmasının ardından kanser teşhisi konuldu ve kemoterapi almaya başladı. Kraliyet yazarı Lady Colin Campbell, Kate Middleton’ın sağlık durumuyla ilgili detayları paylaştı.

İspanyol dergisi Mujer Hoy’a konuşan Campbell; “Kate çok hasta. Tedavi çok yorucu. İyileşmek ve çok küçük olan üç çocuğuna bakabilmek için kendini koruması gerekiyor. Aktif olamayacak kadar hasta” dedi.

“ORTADA GÖRÜNMEYECEK”
Kraliyet yazarına göre Prenses Kate, yılsonuna kadar kameralar karşısına çıkmayacak. Profesyonel görevler üstlenecek ancak ortada görünmeyecek.


Yazar, hem babası kral Charles’a hem de eşi Prenses Kate’e kanser teşhisi konulmasına atıfta bulunarak Prens William için de şunları söyledi: İngilizler, Prens William’ın yaşamak zorunda olduğu olumsuz koşulların fazlasıyla farkında. Herkesin onun için yapabileceği şeyi yapıyor.

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com