İki kez intihar girişiminde bulunan koca, boşanmak isteyen eşini 24 kez bıçakladı

İki kere intihara teşebbüs eden, televizyonlara çıkan Muammer Özer, kendisinden boşanmak için dava açan iki çocuğunun annesi Serpil Özen'i 24 yerinden bıçaklayarak yaraladı.

KRONOS 29 Haziran 2023 GÜNDEM

Antalya’nın Serik ilçesinde bağlı Kökez Mahallesi’nde yaşayan Serpil Özen, 18 yıllık eşi Muammer Özen’den boşanmak amacıyla dava açtı. İki yıldır eşi Serpil Özen’den ayrı yaşayan Muammer Özen, bu süreçte boşanmak istemediğini söyledi.

İki kez intihar girişiminde bulunan Muammer Özen, televizyon programına da katıldı. Kısmi bir bilinirlik edindi.

25 Haziran’da ise Serpil Özen’in oturduğu apartmana gidip evin elektrik ve suyunu kapattıktan sonra binada bekledi. Serpil Özen, oğluyla su vanası ve elektrik saatini kontrol etmek için apartmanın bodrum katına indi.

ANAHTARLA KAPIYI AÇARAK EVE GİRDİ
Oğlunu aşağıda bırakarak eve çıkan Serpil Özen, bu sırada kapıda bekleyen Muammer Özen ile karşılaştı. Muammer Özer, kendisinden ayrılmak isteyen Serpil Özen’i zorla eve soktu. Annesini telefon ile arayan oğlu cevap alamayınca oturdukları daireye çıktı. İkilinin tartışması sesini duyan komşuları yedek anahtarla kapıyı açarak eve girdi.

DAYISI SİNAN AKMAN’DAN YARDIM İSTEDİ
Özen çiftinin oğulları, evde annesinin babası tarafından bıçaklandığını görüp, dayısı Sinan Akman’dan yardım istedi. Muammer Özen de olay yerinden ayrılıp evine gitti. Aynı mahallede oturan Sinan Akman eve geldiğinde kız kardeşini yaralı görünce sağlık ekibine haber verdi.


YÜZÜNDE BİLE YARA VAR
Sağlık ekibi 2 çocuk annesi Serpil Özen’i ilçedeki özel hastaneye, ardından Antalya Eğitim Araştırma Hastanesi’ne götürdü. Yüzü ve vücudunun çeşitli yerlerine 24 bıçak darbesi alan Serpil Özen’in tedavisi devam ediyor.

Olayın ardından polis, Muammer Özen’i gözaltına aldı. Muammer Özen, emniyetteki işlemlerinin ardından sevk edildiği adliyede çıkarıldığı nöbetçi hakimlikçe tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com