ING’den emekliye rekor promosyon

31 Mart Mahallî İdareler Seçimi'nde AKP'ye kırmızı kart gösteren emekliler bankaların maaş promosyonunu yükseltmesini bekliyor. Rekor 18 bin TL'ye çıktı.

KRONOS 04 Nisan 2024 EKONOMİ

Kamu bankaları (Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank) emekli maaş promosyonunu (Nakit desteği) 8 bin Türk Lirası ila 12 bin TL arasına çıkarmıştı. Özel bankalar kamu bankaları ile promosyon yarışında hızlandı.

Emekli maaşını ING Türkiye’ye taşıyan emekliler, maaş tutarına göre 15 bin TL ek şartsız nakit promosyon alacak.

Emekli maaşını ilk defa ING’ye taşıyan emekliler, vadesiz hesaplarına bağlı verecekleri otomatik fatura talimatı mukabilinde 3 bin TL’ye varan ek nakit promosyon kazanacak. ING’nin toplam promosyonu 18 bin TL’yi bulacak.

ŞUBEYE GİTMEDEN DE MAAŞ NAKLEDİLEBİLİR

Emekliler, ING Mobil’de yer alan “Cebimdeki Danışman” sayesinde görüntülü görüşme ile danışmanlara uzaktan bağlanarak emekli maaşlarını kolayca taşıyabiliyor.


 

e-Devlet Kapısı üzerinden veya ING şubelerinde de promosyon işlemleri tamamlanabiliyor. Yeni emekliler ve emeklilikte yaşa takılanlar (EYT) kanunu ile emekli olanlar da maaş promosyonundan faydalanabiliyor.

Nakit promosyon için 3 Nisan 2024- 30 Nisan 2024 tarihleri arasında emekli maaşını 3 yıl boyunca ING’den alma taahhüdü veren, mevcut ve yeni müşteriler yararlanabiliyor.

KİM, KAÇ TL MAAŞ PROMOSYONU ALACAK?

1 aylık toplam gelir tutarı 10 bin TL’ye kadar ise, 6 bin 250 TL.

1 aylık toplam gelir tutarı 10 bin TL ila 15 bin TL arasında ise, 10 bin TL.

1 aylık toplam geliri 15 bin TL ila 20 bin TL arası geliri olanlar 12 bin 500 TL.

Aylık geliri 20 bin TL ve üzeri ise 15 bin TL.

ÖNE ÇIKAN BAŞLIKLAR

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com