İş Bankası’ndan 55 bin çalışan ve emeklisine altın hediyesi

İş Bankası, Türkiye Cumhuriyeti'nin 100. yılı şerefine 55 bin çalışan ve emeklisine 7 gram ağırlığında altın hediye etti.

KRONOS 20 Ekim 2023 EKONOMİ

Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılı olması nedeniyle 29 Ekim öncesinde birçok kuruluş farklı kutlamalar ve sürprizler ile kamuoyunun karşısına çıkıyor.

Atatürk’ün kurduğu ve halihazırda Türkiye’nin en büyük özel bankası olma unvanını elinde bulunduran Türkiye İş Bankası da 100. yıla özel çalışanlarına ve emeklilerine sürpriz yaptı.

Banka, kurum bünyesinde çalışan ya da İş Bankası’ndan emekli olan herkese 22 ayar ve 7 gram ağırlığında altın hediye etti. Verilen hediyenin bugünkü altın fiyatlarından karşılığı ise 12 bin 400 lira civarında.

Banka’nın yaptığı açıklamada, Darphane’ye özel olarak üretilen altınların çalışanlarına, emeklilerine, dul ve yetimlere verildiği belirtildi.

MÜŞTERİLER İÇİN HERHANGİ BİR ÖDEME YAPILACAK MI?

İş Bankası’nın çalışan ve emeklilerine yönelik yaptığı sürpriz, bankaların müşterilerine yönelik yeni kampanyalara gidip gitmeyeceği sorularını akıllara getirirken, milyonlarca emekli 29 Ekim öncesinde emekli promosyonlarında zam yapılmasını bekliyor.

2022 yılının yaz aylarında yaptığı güncellemenin ardından 7 bin 500 liralık tavan promosyon tutarının üzerine ekleme yapmayan İş Bankası’nın, yeni yapılacak emekli zamlarının ardından promosyon fiyatlarında büyük bir değişikliğe gitmesi bekleniyor.

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com