İsmail Kartal: Puan ve gol rekoru kırdım, ben daha ne yapayım

Eleştirilerin hedefindeki Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal'ın "Puan rekoru kırdım. Gol rekoru kırdım. Hiçbir teknik direktörün yapamadığını yaptım. Daha ne yapayım" dediği iddia edildi.

KRONOS 11 Mayıs 2024 SPOR

Şampiyonluk yolunda puan kaybederek ağır yara alan Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal’ın “Puan rekoru kırdım. Gol rekoru kırdım. Hiçbir teknik direktörün yapamadığını yaptım. Daha ne yapayım” dediği iddia edildi.

Eleştirilerin hedefinde yer alan İsmail Kartal yakın çevresine dert yandı.

İsmail Kartal’ın yakın çevresine, “Puan rekoru kırdım. Gol rekoru kırdım. 19 maçlık galibiyet serisi yakaladım. Hiçbir teknik direktörün yapamadığını yaptım. Hep eleştirildim. Bu süreçte yönetimden bile gerekli desteği almadım” dediği öne sürüldü.

Sahasında sadece 1 kere yenilen, dış sahada mağlubiyet yaşamayan Fenerbahçe, üst üste elde ettiği 10 maçlık galibiyet serisinin ardından Sivasspor ve Konyaspor maçlarında 2’şer puan bıraktı.

Fenerbahçe dış sahada oynadığı 18 maçta 15 galibiyet, 3 beraberlik alarak 48 puan topladı ve 2020-2021 sezonunda elde ettiği “Dış sahada en fazla puan toplama rekorunu” da geride bıraktı.

ÖNE ÇIKAN BAŞLIKLAR

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com