İşte Jose Mourinho’nun Beşiktaş’tan istediği ücret

Beşiktaş'ın teknik direktörlük teklif ettiği Portekizli Jose Mourinho'nun istediği ücret belli oldu.

KRONOS 20 Mayıs 2024 SPOR

Beşiktaş’ın teknik direktörlük görevi için ünlü Portekizli hoca Jose Mourinho ile görüştüklerini açıklaması siyah beyazlı camiada heyecan yarattı.

Portekizli hocanın Roma’da aldığı 5 milyon Euro yıllık ücret ve ekibi için de 2 milyon Euro’ya olumlu yaklaşım gösterdiği öğrenildi.

Sabah Gazetesi’nin haberine göre; Portekizli hoca, 19 Nisan’da THY’nin yeni reklam filmi için İstanbul’a geldi. Bunu haber alan Beşiktaş yönetimi, Fernando Santos’a da aracılık eden menajer Jorge Mendes’in vasıtasıyla bir görüşme ayarladı.

Taraflar geçen ay Beşiktaş’ın stadının yanında yer alan otelde buluştu. İkinci başkan Yücel ile beraberindeki yöneticiler Onur Göçmez ve Burak Aslan’ın hazır bulunduğu toplantıda ünlü çalıştırıcıya takımın durumu, transfer bütçesi ve gelecek planları üzerine bilgiler verildi.

Bu zirveden iki hafta sonra üç yönetici, bu kez İtalya’ya çıkarma yaparak Mourinho ile tekrar masaya oturdu. Başarılı teknik direktör, teklife sıcak baktığını ancak başka kulüplerden de kendisine talepler olduğunu söyledi.

Gelecek hafta İkinci Başkan Yücel, bir kez daha İtalya’ya giderek Mourinho ile yüz yüze anlaşma zemini arayacak.

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com