İzmir Milletvekili Özlale İYİ Parti’den istifa etti

31 Mart seçimlerinde İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na aday gösterilen İYİ Parti Milletvekili Ümit Özlale, partisinden istifa ettiğini açıkladı. Özlale, gelinen noktada İYİ Parti'de siyaset üretmenin imkansız olduğu değerlendirmesini yaptı.

KRONOS 08 Nisan 2024 GÜNDEM

İYİ Parti’den istifasını açıklayan İzmir Milletvekili Ümit Özlale, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Sevgili İYİ Parti ailesi, uzun bir süredir İyiler Hareketi’nin bir üyesi olarak sizlerle birlikte ülkemiz için çalışmaktan gurur duydum” ifadelerine yer verdi.

‘GELİNEN NOKTADA SİYASET ÜRETMEK İMKANSIZ’ 

Gelinen noktada, İYİ Partinin ilk günlerdeki heyecanının kalmadığını, makul çözümler sunmanın mümkün olmadığını ve siyaset üretmenin imkansız olduğunu üzülerek gördüğünü kaydeden Özlale, “Bu nedenle istifamı sunma kararı aldım” ifadelerini kullandı. Özlale, İYİ Partililere hitaben şunları kaydetti:


“Sizinle birlikte çalışmak ve milletimiz adına görev yapmak benim için her zaman büyük bir onur ve ayrıcalık olmuştur. Sizinle birlikte yürümenin getirdiği güzel anıları hiçbir zaman unutmayacağım. Bu süre zarfında birlikte çalıştığım herkese tüm içtenliğimle teşekkür ederim. Hakkınızı helal edin.”

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com