Joker 2’nin fragmanı Barbie’yi solladı: 24 saatte 167 milyon kez izlendi

Sinemaseverlerin merakla beklediği Joker 2'nin fragmanı, 24 saatte 167 milyon kez izlenerek rekora imza attı. Beklenen devam filmi, geçen senenin gişe rekortmeni Barbie'yi de böylelikle geçmiş oldu.

KRONOS 12 Nisan 2024 KÜLTÜR

Başrollerini Joaquin Phoenix ve Lady Gaga’nın paylaştığı devam filminin fragmanı, ilk 24 saat içinde 167 milyon izleyiciye ulaşarak rekor bir başlangıca imza attı.

Tanıtım fragmanı, Warner Bros’un Las Vegas’taki CinemaCon sunumunda gösterildikten hemen sonra internete düştü.

Independent Türkçe’nin aktardığına göre, Variety’ye konuşan kaynaklar, Joker’in devam filminin fragmanının hem izlenme hem de etkileşim açısından geçen yılın gişe rekortmeni Barbie’yi geride bıraktığını ve Warner Bros’un son yıllardaki en büyük lansmanı olduğunu söyledi. Fragmanın başarısında Lady Gaga’nın 150 milyon takipçiye ulaşan sosyal medya hesaplarının da büyük etkisi oldu.

YOUTUBE VE TWITTER’DA İLK SIRADA
Fragman, prömiyer gecesinde YouTube’da anında bir numaralı trend video haline geldi. Yalnızca bu platformda halihazırda 18,7 milyon izlenme sayısına ulaşan fragman, lansmanından iki gün sonra hâlâ seyredilmeye ve etkileşim almaya devam ediyor.


Joker’in devam filminin fragmanı, ilk 24 saat boyunca Twitter’ı da domine etti. #JokerFolieADeux, Gaga, Harley, Harley Quinn, Joaquin Phoenix, Joker, Joker 2, Joker2, Lady Gaga ve Todd Phillips dahil olmak üzere filmle ilgili 10 ifade kısa sürede platformun Trend Topic listesine yerleşti.

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com