Kaftancıoğlu’ndan Erdoğan’a ‘montaj’ tepkisi: Kumpasçı aynı zamanda

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın miting alanlarında izlettiği görüntülerin montaj olduğunu kabul etmesinden sonra "Montajcı değil sadece, kumpasçı aynı zamanda…" ifadesiyle tepki gösterdi.

KRONOS 23 Mayıs 2023 GÜNDEM

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nu PKK ile birlikte gösteren videoların montaj olduğunu itiraf etmesinin ardından sosyal medya hesabından tepki gösterdi.

Erdoğan’ın taş atan bir kadın fotoğrafını göstererek kendisi olduğunu iddia ettiğini hatırlatan Kaftancıoğlu, “Montajcı değil sadece, kumpasçı aynı zamanda… 6 yıl önce bu fotoğrafı da Meclis kürsüsünden (yazık) kamuoyunun gündemine sokan kendisiydi. Sizlerin oyu ve benim annem de olmak üzere bütün annelerin ahı gönderecek bu montajcı, kumpasçıları…” ifadelerini kullandı.

NE OLMUŞTU?

Erdoğan, seçimlerinden önce düzenlediği tüm mitinglerde, CHP’nin ‘Haydi’ reklam filmine montaj ile PKK elebaşı eklenen videosunu katıldığı canlı yayında da sahiplendi. İzlettiği görüntülerin montaj olduğunu kabul eden Erdoğan, “Kılıçdaroğlu’nun Kandil’dekilerle video çekimleri var. Bunları yayınladılar. ‘Haydi, haydi’ türü. Ama montaj ama şu ama bu. PKK’lılar videolarla bunlara destek verdi” demişti.

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com