Kansere yakalanan Armağan Çağlayan: Çarşamba günü bir operasyon geçireceğim

Akciğer kanserine yakalanan televizyoncu Armağan Çağlayan, hastalığın lenflere bulaşmadığını açıkladı. Çarşamba günü operasyona gireceğini söyleyen Çağlayan, "Kitle ciğerimden alınacak. Operasyondan sonra nasıl bir tedavi uygulanacağına genetik testiyle karar verilecek" dedi.

KRONOS 28 Kasım 2022 GÜNDEM

Armağan Çağlayan

Geçtiğimiz günlerde akciğer kanserine yakalandığını duyuran televizyoncu Armağan Çağlayan, yapılan biyopside hastalığın lenflerine bulaşmadığını açıkladı.

Çarşamba günü ameliyat olacağını söyleyen Çağlayan, “Operasyonla kitle ciğerimden alınacak. Operasyondan sonra nasıl bir tedavi uygulanacağına genetik testiyle karar verilecek” dedi.

Armağan Çağlayan, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda şunları söyledi:

“Selamlar … Perşembe günü lenflerime yürüyüp yürümediğinin tespit edilmesi için lenflerimden parça alınıp biyopsiye yollandı. Şükür, lenflerim temiz. Lenflerime yürümemiş. Çarşamba günü bir operasyon geçireceğim. Operasyonla kitle ciğerimden alınacak. Operasyondan sonra nasıl bir tedavi uygulanacağına genetik testiyle karar verilecek. Ameliyattan sonra görüşmek üzere …Herkese her şey için çooook teşekkürler… Sevgiler …”

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com