KAP bildirimi de geldi, Mesut Özil Fenerbahçe’de

Günlerdir sosyal medya üzerinden yapılan şifreli paylaşımlarla Fenerbahçe’ye geleceğinin sinyalleri verilen Türk asıllı Alman futbolcu Mesut Özil, nihayet Sarı-Lacivertli kulübe imzayı atıyor. KAP bildirimi yapılan ünlü futbolcu, bu gece İstanbul’da olacak.

KRONOS 17 Ocak 2021 SPOR

Ve Fenerbahçe, Mesut Özil ile transfer görüşmelerine başlandığını Kamuoyunu Aydınlatma Platformu’na (KAP) bildirdi. Mesut Özil’in transferi için görüşmelere başlandığı açıklanırken; 32 yaşındaki futbolcu da Sarı-Lacivertli kulübe imza atmak için bu gece İstanbul’a geleceğini söyledi.

Fenerbahçe’den KAP’a yapılan bildirimde “Profesyonel futbolcu Mesut Özil’in transferi konusunda görüşmelere başlanmıştır. Yatırımcılarımızın bilgisine sunarız.” ifadelerine yer verildi.

Mesut Özil

MESUT ÖZİL: BU GECE AİLEMLE İSTANBUL’DAYIM

Mesut Özil de NTV’ye yaptığı açıklamada, Fenerbahçe’yle sözleşme imzalamak için bugün (17 Ocak) İstanbul’a geleceğini ifade etti. NTV’de yayınlanan %100 Futbol isimli programa telefonla bağlanan Özil, şunları söyledi:

“Çok heyecanlıyım. Konuşmalarımda söyledim. Fenerbahçeliyim. Allah’a şükür oldu, çok mutluyum. Fenerbahçeli olarak o formayı giymeyi Allah nasip etti. İnşallah gururla taşıyacağım ve elimden geleni yapacağım takım için.”

Mesut Özil, uzun sürerdir Arsenal’de kadro dışında bulunmasına rağmen oynamaya hazır olduğunu da söyledi:

“Takımla antrenman yapıyordum. Son dönemde bir Almanya’ya uğramıştım. İngiltere’ye döndüğümde karantinadaydım. Antrenmanlarımı evde yaptım. Maç eksiği oldu tabii. Bayadır oynamıyorum ama bir sıkıntım yok. Fit durumdayım.”FENERBAHÇE’DE MEMLEKETİNİN PLAKA NUMARASINI SIRTINDA TAŞIYACAK

Twitter hesabından yaptığı son paylaşımda, Fenerbahçe’de, memleketi Zonguldak’ın plakası olan 67 numarayı giyeceğinin işaretini veren Mesut Özil, son olarak, uçuş saatinin tam belli olmadığını ancak bu gece ailesiyle İstanbul’da olacağını belirtti.

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com