Kılıçdaroğlu yeni videosunda ‘Kirli İşler’i anlatıyor: Seçimi manipüle etmeye çalışıyorlar

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, yeni videosunda, seçim sürecinde dönen 'kirli işler'e değinerek, "Hileciler, yalancılar, sabotajcılar, lüks hayat yaşayan çete patronlarının parasıyla bir araya getirildi" dedi.

KRONOS 27 Nisan 2023 GÜNDEM

Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu sosyal medya hesabından, “Kirli işler” başlığı ile yeni bir video yayınladı.

CHP lideri Kılıçdaroğlu, söz konusu videoda şu ifadelere yer verdi:

“ÇOK TEHLİKELİ OYUNLAR OYNUYORLAR”
“Sevgili halkım; bundan aylar önce ‘önümüzde uzun bir mücadele, ıstırap dolu bir süreç ve korkunç kara propagandalar var’ demiştim. Tam da beklediğim gibi oluyor. Büyük çaplı ve bol kaynaklı iftira kampanyaları. Ve muhalefeti engelleme çabalarıyla karşı karşıyayız. Hileciler, yalancılar, düzenbazlar, kışkırtıcılar, troller, sabotajcılar, lüks hayat yaşayan çete patronlarının parasıyla bir araya getirildi. Ayrıca Erdoğan’ın prens ve prenseslerini, milyar dolarlık vakıfları, kirli kampanya merkezlerine dönüştürüldü. Şimdi bu çeteler ve kirli vakıfların himayesinde çok tehlikeli oyunlar oynuyorlar. Türk milletini birbirine düşürüyorlar.


“YİĞİDE SAVAŞ BAYRAMDIR”
Bu seçimi, manipüle etmek için ellerinden gelen her şeyi yapıyorlar. Çünkü bu onlar için hayat memat meselesi. Ya bitecekler, ya kalacaklar. Düşünün, kendinizi bir an için onların yerine koyun. Şu ana kadar başarılı oldukları şeyler de yok değil. Mesela, halktan çalınan 418 milyar doları geri alacağım dediğim kampanya filmimizin televizyonlarda yayınlanmasını engellemeyi başardılar. Eyvallah, ben de defalarca kendilerine sert olacağımı söylemiştim. Dolayısıyla yiğide savaş, bayramdır, unutmayın. Yiğide savaş bayramdır. Böyle gelsinler, hepsi gelsin.

“CHP LOGOSUYLA SAHTE BROŞÜR BASIYORLAR”
Whatsapp ve Telegram gruplarından her gün binlerce dezenformasyon haberi yayıyorlar. İstanbul Sultanbeyli’de bir matbaa, CHP logosuyla partimizi, terör yanlısı gibi gösteren sahte parti broşürü basıyor. Yeni değil bunlar, Mansur Başkan’ın Ankara’da kazanacağını anladıkları an; ‘su sayaçlarını teröristler okuyacak’ demeye başlamışlardı. Ekrem Başkan’ın İstanbul’u alacağını anladıkları an; ‘Pontus’u Montus’u’ bırakmadılar. Kurtuluş Savaşı gazisi torununa etmedikleri iftira kalmamıştı. Ya, demeyeyim diyorum da bana da yok PKK, yok başka terör örgütü, türlü iftiralar…

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com