Kılıçdaroğlu’ndan AKP’ye film cevabı: Z kuşağı önümüzdeki seçimlerde sizi çizgi film yapacak

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, kendisinin çizgi filmini yapan AKP'ye yayınladığı video mesajıyla cevap verdi. Kılıçdaroğlu, "Z kuşağı çizgi filim seviyor diye benim çizgi filmimi yapmışlar. Allah bunlara akıl fikir versin. Bekleyin bekleyin bu Z kuşağı önümüzdeki seçimlerde sizi çizgi filim yapacak" dedi.

KRONOS 05 Mayıs 2021 GÜNDEM

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, AKP tarafından CHP’yi eleştiren animasyon filme cevap verdi. Kılıçdaroğlu, “Bekleyin bekleyin bu Z kuşağı önümüzdeki seçimlerde sizi çizgi filim yapacak” dedi.

Kılıçdaroğlu, AKP tarafından kendisiyle ilgili yapılan animasyon filme sosyal medya üzerinden cevap verdi. Kılıçdaroğlu’nun video mesajında, Cumhurbaşkanı Erdoğan, AKP Genel Başkan Yardımcıları Nurettin Canikli, Hamza Dağ ile Cumhurbaşkanının ekonomi danışmanları Yiğit Bulut ve Cemil Ertem’in 128 dolarla ilgili açıklamalarına yer verilen mesajın sonunda şu değerlendirmeyi yaptı: ” Kılıçdaroğlu,  “Soru soruyoruz her gün ayrı bir cevap arıyoruz. Şimdi de Z kuşağı çizgi filim seviyor diye benim çizgi filmimi yapmışlar. Allah bunlara akıl fikir versin. Bekleyin bekleyin bu Z kuşağı önümüzdeki seçimlerde sizi çizgi filim yapacak”

AKP’nin CHP’yi eleştiren 3 dakikalık bir animasyon filminde CHP’nin ‘yalan üretim merkezi’ olarak ifade edilerek, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak karikatürize edilmişti. Animasyonda ‘128 milyar nerede?’ sorusu da ‘yalanlar’ arasında yer aldı.


Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com