Kılıçdaroğlu’nu eleştirdiği için hapse giren Fatih Tezcan maddi destek istedi

Kılıçdaroğlu'nu eleştirdiği için hapse giren AK Trol Fatih Tezcan cezaevinden maddi destek talebinde bulundu.

KRONOS 28 Temmuz 2023 GÜNDEM

İktidara yakınlığı ile bilinen Fatih Tezcan

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu eleştirdiği için hapis cezası alan iktidara yakınlığıyla bilinen AK Trol Fatih Tezcan cezaevinden maddi destek talebinde bulundu.

Fatih Tezcan, “Sizi bir senedir hiç maddi zorluklarımızla meşgul etmedim ama şimdi mecburum. Zira hem çocuklarımın kira, vergi ve giderleri, hem avukatlık ücretleri, hem de ağır tazminatlar nedeniyle desteklerinizi rica etmek zorunda kalıyorum” dedi.

Tezcan şunları söyledi:

“Fetullah Gülen’e hakaretten 2015’te hükme bağlanan, 2 sene 2 ay cezam Çift Mükerrer yani 4/4 yani verilen cezanın tamamını kapalı cezaevinde yatar şeklindeydi. Paralel Devlet o hükmü şimdi başka dosyaların üzerinden bana yatırıyor.

Eşim benimle birlikte bu süreçte mücadelemizi verirken çok destek oldu, olmaya devam da ediyor. Çocuklarımız bir senedir babasızlar. Bildiğiniz bir aile faciasına doğru gidiyoruz. Çektiğimizi Allah biliyor, sabrediyoruz.


 

Sizi bir senedir hiç maddi zorluklarımızla meşgul etmedim ama şimdi mecburum. Zira hem çocuklarımın kira, vergi ve giderleri, hem avukatlık ücretleri, hem de ağır tazminatlar nedeniyle desteklerinizi rica etmek zorunda kalıyorum.”

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com