Kılıçdaroğlu’nun Babala TV çekimleri başladı: ‘Sert sorularla, karşılıklı atışmalarla…’

Kemal Kılıçdaroğlu'nun Babala TV'de katıldığı "Mevzular Açık Mikrofon' programının çekimleri için açıklama yapan CHP Gençlik Kolları Başkanı Killik, "Sert sorularla, karşılıklı atışmalarla tarihi bir Babala yayını oluyor" dedi.

KRONOS 22 Mayıs 2023 GÜNDEM

Babala TV YouTube kanalında Mevzular Açık Mikrofon programının 15. bölümüne Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu konuk oldu.

İlk tur öncesinde kendisine yapılan teklifleri “provokasyonlarla ilgili çekinceler” nedeniyle reddeden, ancak daha sonra katılacağını açıklayan Kılıçdaroğlu çekimleri başlayan programda gençlerin sorularını yanıtladı.

Programın çekimlerine katılan CHP Gençlik Kolları Genel Başkanı Gençosman Killik, Kemal Kılıçdaroğlu’nun bir fotoğrafını sosyal medya hesabından yayınlayarak “Başlıyor, vira bismillah” notu düştü.

Killik bir başka mesajında da şunları yazdı: “Sert sorularla, karşılıklı atışmalarla tarihi bir Babala yayını oluyor. Etkisini, trollerin “ama salonda AK Partili yok ya” paniğinden anlayabilirsiniz. Gerçeği 2 güne ortaya çıkacak bir yalana sarılmış durumdalar. Gençlere değer vermek karşılarına korkusuzca çıkmakla oluyor.”

ÖNE ÇIKAN BAŞLIKLAR

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com