Korkunç olay: Boşandığı kadını motosikletine çarparak öldürdü

Eskişehir'de korkunç bir kadın cinayeti vakası yaşandı. 42 yaşındaki İdris Güneş, önceki sene boşandığı Beyhan Gökçe'nin kullandığı motosiklete, otomobiliyle çarparak öldürdü.

KRONOS 20 Haziran 2023 GÜNDEM

Eskişehir’in Odunpazarı ilçesi Büyükdere Mahallesi’nde oturan inşaat ustası İdris Güneş (42) ile Beyhan Gökçe (39), 13 yıllık evliliklerinin ardından önceki sene boşandı. Ancak çift, boşandıktan sonra da çocukları için aynı evde yaşamaya devam etti.

İddiaya göre; yaklaşık 20 gün önce Beyhan Gökçe, İdris Güneş’in cep telefonunda başka kadınlarla konuşmalarını görüp evden gitmesini istedi.

Evden çıkan İdris Gökçe, 15 Haziran akşamı saat 20.30 sıralarında tekrar eve gidip barışmak için Beyhan Gökçe ile konuştu.

Bu sırada yine cep telefonuna başka kadınlardan mesajlar geldiğini gören Beyhan Gökçe ile İdris Güneş arasında tartışma yaşandı.

İdris Güneş tartışmanın ardından otomobille ayrıldı. Yaklaşık 3 dakika sonra da Beyhan Gökçe kendisine ait motosikletle evden çıktı.

OTOMOBİLİ ÜZERİNE SÜRÜP MOTOSİKLETLİ ESKİ EŞİNE ÇARPTI
İdris Güneş iddiaya göre eski eşi Beyhan Gökçe’yi otomobille takip edip, Ali Çetinkaya Caddesi’nde bilerek üzerine sürerek çarptı.

Yaralanan Gökçe, ihbar üzerine bölgeye sevk edilen ambulansla Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırıldı.

Yoğun bakım ünitesinde tedaviye alınan Gökçe, bir gün sonra hayatını kaybetti.


“KAZA BİR TESADÜF” DEDİ, CİNAYETTEN TUTUKLANDI
Gözaltına alınan İdris Güneş, işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Savcılık sorgusundan sonra sulh ceza hakimliğine çıkarılan İdris Güneş, ”eski eşi tasarlayarak kasten öldürme” suçlamasıyla tutuklandı.

İfadesinde olayın ”tesadüf bir kaza” olduğunu öne süren Güneş’in “Çarptığım kişinin eşim olduğunu bilmiyordum. Yoldan ‘U’ dönüşü yapmak istediğim sırada, yolu kontrol ettim, fakat kimseyi görmedim. Sonrasında kaza gerçekleşti. Araçtan indiğimde eşim olduğunu fark ettim.” dediği öğrenildi.

Beyhan Gökçe’nin cenazesi geçen 17 Haziran’da Odunpazarı ilçesine bağlı Gültepe Camisi’ndeki cenaze namazının ardından Asri Mezarlığı’nda gözyaşlarıyla toprağa verildi.

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com