Koronavirüs tedavisi gören Mısra Öz, yoğun bakımdan çıktı

Çorlu’daki tren kazasında 9 yaşındaki oğlu Oğuz Arda Sel’i kaybeden ve yeni tip koronavirüs (Covid-19) nedeniyle tedavisi devam eden Mısra Öz yoğun bakımdan çıktı.

KRONOS 25 Nisan 2021 GÜNDEM

Tekirdağ Çorlu’da 2018 yılında meydana gelen 25 kişinin yaşamını yitirdiği 340 kişinin de yaralandığı tren kazasında hayatını kaybedenlerden biri olan 9 yaşındaki Oğuz Arda Sel’in annesi Mısra Öz, yoğun bakımdan çıktı.

Yeni tip koronavirüse (Kovid-19) yakalanan Mısra Öz, 12 Nisan tarihinde solunum sıkıntı nedeniyle hastaneye yatırılmış ve daha sonrada yoğun bakıma alınmıştı.

Mısra Öz’ün babası Mehmet Öz sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Şu an kızım mısra öz yoğun bakımdan çıktı normal odasında. Kızıma duaları ile destek olan sesine ses olan tüm sevenlerine gönül dolusu sevgilerimi gönderiyorum. Sonsuz teşekkürler” dedi.

Mısra Öz’ün yoğun bakımda bulunduğu süre içerisinde onun adına binlerce sosyal medya mesajı paylaşıldı.

 

Mısra Öz, tren kazasıyla ilgili yaptığı paylaşımlardan dolayı hakkında kamu görevlisine hakaret davası açılmıştı. Öz, hakaret davasının duruşmasında, kendisine para ceza kesildiğini belirterek, “İsterlerse 800 bin lira ceza versinler bu davada gerçek sorumlular yargılanmadığı müddetçe hakkımızı aramaya devam edeceğiz” ifadesini kullanmıştı.

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com