Kronos Haber Bülteni

2 dakikada son 24 saatin gündemi

KRONOS 02 Şubat 2021 VİDEO

01.02.2021 Pazartesi | Kronos Haber

Ne bekleniyor: Boğaziçi’nde ana kapıyı gören çatılara keskin nişancılar yerleştirildi

Boğaziçi Üniversitesi rektörlüğüne Cumhurbaşkanlığı kararıyla Prof. Dr. Melih Bulu’nun atanmasına ve arkadaşlarının tutuklanmasına karşı öğrencilerin düzenlediği protestoyu polis engelledi. Kampüse yakın evlerin çatılarına keskin nişancıların yerleştirilmesiyse dikkat çekti.

Erdoğan kongrelerdeki partililere teşekkür etti: Salgına rağmen salonlar tıklım tıklım

Partisinin Adana, Antalya, Bursa ve Muğla il kongrelerine bağlanarak konuşma yapan AK Parti’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın partililere “salonu tıklım tıklım doldurdukları” için teşekkür etmesi salgın tedbirlerini hatırlatan sosyal medya kullanıcılarının tepkilerine neden oldu.

Ağırdır: AKP yüzde 40’ı geçemez, Asiltürk ziyareti bir siyasi mühendislik hesabı

2023 seçimlerinde 4 milyonu ilk kez olmak üzere 20 milyon gencin oy kullanacağını, AK Parti’nin olası bir seçimde yüzde 40’ı aşamayacağını savunan KONDA Genel Müdürü Bekir Ağırdır, Cumhurbaşkanı’nın Saadet Partisi’nden Oğuzhan Asiltürk’ü ziyaretinin de bir siyasi mühendislik hesabı olduğunu söyledi.

Ankara Barosu: Taşra tayini tehdidiyle kamu avukatlarına ikinci baroya üyelik baskısı

Ankara Barosu, İstanbul’un ardından Başkent’te de ikinci baronun kurulabilmesi için kamudaki avukatlara ‘taşraya tayin’ tehdidine varana kadar baskı yapıldığını savunarak bu durumla karşılaşanların kendilerine başvurabileceğini duyurdu.

Özgür Özel’den Soylu’ya: Hakaret ettiklerinin yanında bitiyorsun el etek öpüyorsun!

Kendisine ‘cezai ehliyeti yoktur’ diyen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu birlikte psikiyatri muayenesine giderek sonuçları kamuoyuna açıklama teklifinde bulunan CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Soylu’ya “Sakın bize bir daha hakaret etme sonra hakaret ettiklerinin yanında bitiyorsun el etek öpüyorsun!” dedi.

Davutoğlu PTT’nin yağ satmasını değerlendirdi: Bu kadar çapsızlık size bile fazla

Hükümetin ekonomi politikalarını eleştiren Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, “PTT’de yağ satıp enflasyonu düşürecek. Dolar satıp dövizi düşürecek. El insaf. Arkadaşlar kendinize gelin. Bu kadar ciddiyetsizlik, bu kadar çapsızlık emin olun size bile fazla.” dedi.

‘Tek tıkla kapında’: PTT ucuz gıda satışına başladı, beş litre ayçiçek yağı 57,90 TL

Posta ve Telgraf Teşkilatı ucuz gıda satışına başladı. PttAVM.com adresinde Tarım Kredi Kooperatifi markalı 5 litre ayçiçek yağı 57 lira 90 kuruşa satılırken PTT, fındıktan çaya 156 mutfak ürününü indirimli sattığını duyurdu.

ÖNE ÇIKAN BAŞLIKLAR

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com