Kulüp dizisinin 2. kısmı yayınlandı

1950'lerin kozmopolit İstanbul'unda geçen Kulüp dizisi ilk sezonuyla büyük yankı uyandırmıştı. Dizinin ikinci kısmı da Netflix’te seyirciyle buluştu.

KRONOS 06 Ocak 2022 SİNEMA

Başrollerini Gökçe Bahadır, Barış Arduç ve Salih Bademci’nin paylaştığı Kulüp dizisinin 2. kısmı uzun süredir sevenleri tarafından bekleniyordu. Netflix’in popüler yerli yapımı Kulüp’ün 2. Kısmı 6 Ocak 2022 tarihi itibariyle yayınlandı.

Kulüp, 1950’lerin kozmopolit İstanbul’unda bir annenin sorunlu geçmişi yüzünden yetiştiremediği asi kızıyla yeniden bağ kurmak için bir gece kulübünde çalışmaya başlaması ve yaşadığı olaylar ele alınıyor.

KULÜP 2. SEZON NETFLİX’TE

Kulüp 2. kısım fragmanı Netflix resmi hesabı üzerinden yayınlanmıştı. İlk kısmıyla büyük ses getiren yapım 6 Ocak Perşembe günü itibarıyla 2. kısmı paylaşıldı.

Netflix yapılan paylaşımda “Hiç tanımadığın bir insanın aile, hiç bilmediğin bir yerin yuva olduğu Kulüp’te ikinci kısım şimdi sadece Netflix’te” ifadelerine yer verildi.

KULÜP DİZİSİ KONUSU NEDİR?

1950’lerin kozmopolit İstanbul’unda eski mahkum olan ve afla hapisten çıkan Mathilda, asi kızıyla yeniden bağ kurmak için bir gece kulübünde çalışmaya başlar. Matilda’nın kızı Raşel, o hapisten çıkana kadar varlığından bihaberdir. Kızı ile arasında güzel bir ilişki kurmaya çalışan Matilda, Raşel’i Pera’nın belalısı olan Fıstık İsmet’ten uzak tutmak için çabalar.


Matilda aynı zamanda patronu olan Orhan, gece kulübü yöneticisi Çelebi ve sanatçı Selim’in egoları ile de mücadele etmeye çalışır. Kulübe ayak basmasıyla ortama farklı bir ruh katan Matilda, çalışanlar için cehennem olan kulübü bir yuva haline getirir.

Dizi, Türkiye’de yaşayan gayrimüslim kesimlerin varlık vergisi, çalışma kampları ve toplumdan dışlanma gibi konuları işlemesinin yanısıra tehlike altındaki bir dil olan Ladino’yu duyma imkanı vermesi ile de gündeme gelmişti.

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com