LÖSEV’den doğal beslenme kampanyası

KRONOS 18 Kasım 2019 GÜNDEM

İzmir Seferihisar’daki Lösemili Çocuklar Vakfı Çiftliği’nde yetiştirilen tarım ilaçsız, parafinsiz doğal mandinalar tüm Türkiye’de satışa sunuldu.

Akredite Lösev Gıda Laboratuvarı’nda test edilen mandalinaları başlattıkları ‘Çocuklarımız İçin Doğal Beslenme Kampanyası’ kapsamında satışa sunduklarını kaydeden LÖSEV Başkanı Dr. Üstün Ezer de destekçilerine 15 ton ilaçsız mandalinanın çürümeden satılması gerektiğini belirterek ‘tüketimden gelen güçlerini kullanarak kendilerine destek verme’ çağrısında bulundu.

Ezer, kişisel Twitter hesabından yaptığı paylaşımda da “Herkes 3-6 kg MANDALİNAYI evine satın alsa, CEO ve patronlar İŞYERLERİNE 100-200 kilo toplu alıp personeline doğal mandalina jesti yapsa, özel okullar öğrencilerine DOĞAL gıdalar yedirmek için LSV dükkanlara uğrasalar ÇOCUKLARIMIZ İÇİN DOĞAL BESLENME KAMPANYAMIZ başarıya ulaşır” dedi.

Üretilen mandalinaların Ankara, İstanbul, İzmir, Kayseri, Samsun, Adana, Bursa ve Antalya’daki LÖSEV Dükkan’larda ve internet üzerinden satışına başlandı.

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com