Mars projesiyle adını duyurmuştu: Elif Eda Güneş CHP’ye katıldı

Mars’a gönderilen keşif aracını tasarlayan şirketin yarışmasına proje göndermesiyle ismini duyuran 20 yaşındaki Elif Eda Güneş, CHP'ye katıldığını duyurdu.

KRONOS 04 Ocak 2022 GÜNDEM

Elif Eda Güneş, Mars’a gönderilen keşif aracını tasarlayan şirketin yarışmasına gönderdiği çalışma ve köy okullarına ‘Kelebek Etkisi’ adında proje hazırlamasıyla ismini duyurdu. 20 yaşındaki Elif Eda Güneş, bir sosyal medya paylaşımında bulunarak CHP’ye katıldığını açıkladı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun kendisine rozet taktığı fotoğrafı paylaşan Güneş, “Sizlere paylaşmaktan gurur duyduğum bir haber vermek istiyorum” diyerek yazılı açıklamada bulundu.

GENÇLERE SESLENDİ: ÜLKEMİZ KRİTİK BİR SÜREÇTE

Elif Eda Güneş, CHP’ye katılımını şu şekilde duyurdu: “Ülkemizin içinden geçtiği süreç oldukça kritik ve tarihi bir öneme sahip. Bu dönemde; her genç arkadaşımızın, elini taşın altına koyup ülkemizin geleceği hakkında söz söyleme hakkının ve sorumluluğunun olduğunu düşünüyorum.”

Elif Eda Güneş, “Gelinen bu noktada, bir genç olarak aldığım kararı sizlerle paylaşmak istiyorum. Bugünden itibaren; gençlere verdiği değeri ve desteği yakından görme imkanına sahip olduğum Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte yürümeye karar vermiş bulunmaktayım.” dedi.

“HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK”

Bir açıklamada daha bulunan Elif Eda Güneş, “O kadar heyecanlıyım ve umutluyum ki gelecek adına.. Şehir şehir, ülke ülke dolaşıp çocuklara umut aşılamaya ve kendimi her gün geliştirmeye devam edeceğim. Her şey çok güzel olacak” dedi.

“Ülkemizin daha aydınlık ve güçlü bir Türkiye olması için tüm gençleri din, dil, ırk veya parti gözetmeksizin siyasete davet ediyorum.” diyen Güneş, geçtiğimiz sene Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ile görüşmüştü.


 

İMAMOĞLU’NA TESPİT SİSTEMİNİ ANLATMIŞTI

Güneş, geçtiğimiz haziran ayında ise İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile görüşmüştü. Bu görüşmeye ilişkin Güneş, “Gizli buzlanma tespit sistemi ile ilgili belediye ile çok güzel kararlar aldık. Çok yakında daha güzel haberler ile karşınızda olacağım” demişti.

ÖNE ÇIKAN BAŞLIKLAR

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com