Mehmet Aslantuğ: Aylarca kelimeler bulmaya çalıştım…

Arzum Onan ile 27 yıllık evliliği sona eren Mehmet Aslantuğ, hakkında çıkan 'başka bir kadın vardı' iddialarını yalanlayarak, "Ayrılmayı ben istemedim" dedi.

KRONOS 29 Ağustos 2023 YAŞAM

Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ

Mehmet Aslantuğ ile Arzum Onan, 27 yıllık evliliklerini 29 Mayıs’ta anlaşmalı olarak sonlandırdı. Aslantuğ, boşanma nedenlerinin bir başka kadınla ilişkisi olduğu yönündeki iddiaları sosyal medya hesabından yayınladığı bir videoyla yalanladı.

Aslantuğ videoya, “Bu sayfanın bizzat kayda alarak yaptığım en zor açıklamasıdır. Epeyce hassas olduğum duygunun dile gelmiş ilk / son sözleri… Epeyce borçlu olduğumu düşündüğüm bir duygudan. Ve bundan sonra yaşayacağım / hakkım olduğunu düşündüğüm özgürlüğü kimseye açıklamak zorunda olmadığımı beyan ederek!… Bilene, anlayana şükranla, bilmek, anlamak istemeyene selametle” notunu düştü.

‘BOŞANMAYI BEN İSTEMEDİM’ 

Boşanma sürecine gelene kadar ne yaşadığını anlatan Aslantuğ, “Meslek hayatımda yaklaşık 40 yıla varmak üzereyim, 30 yıldır da hepinizin bildiği bir aşk hikayesinin taraflarından biriyim. Erkeklerin önemli bir kısmı can yakıyor. Bana göre kadınların da önemli bir kısmı can yakıyor. Kendi ilişkimden zinhar bağımsız söylüyorum. Çünkü ben bu fukaranın görüp, görebileceği çok zarif, çok asil, bir duyguyla bir muhatap ile 30 yıl geçirdim. Oraya saygım sonsuz. Ben oraya ihanet etmedim. Hiçbir şey yazıldığı çizildiği gibi değil. Ben ona ihanet etmedim. Magazinin yazdığı gibi, ben biraz da para sahibi bir hanımefendinin, hayatımda yüzünü bile görmediğim birinin bendeki yeri dolayısıyla boşanmadım, boşanmayı da ben istemedim. Daha doğrusu ayrılmayı ben istemedim” ifadelerini kullandım.

‘AYLARCA KELİMELER BULMAYA ÇALIŞTIM’

Boşanmayı isteyen tarafın kendisi olmadığını belirten Aslantuğ, sözlerine şöyle devam etti:

“Sevgili Arzum, yorulduğunu biraz kendini bulmak istediğini belki incitmemek için sebeplerin çoğunu söylemese de ayrı bir eve çıkmak istediğini söylediğinde; sahiplendiğimi zannettiğim, üzerine titrediğimi zannettiğim, belki o titreme içinde bunalttığımı da görmediğim bu ilişkinin biricik kahramanını anlamak, onaylamak, saygı duymak zorundaydım. Kolay olmadı. Acı çektim, üzüldüm, aylarca kelimeler bulmaya çalıştım filan, filan, filan…”

Mehmet Aslantuğ ile Arzum Onan, 29 Mayıs’taki boşanma davasına el ele gelmiş, adliye binasından el ele ayrılmıştı.

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com