Melih Bulu’ya iki rektör yardımcısı atandı

Boğaziçi Üniversitesi öğretim üyeleri atanmış rektör Melih Bulu'nun yardımcılığı görevini kabul etmeyince, beş haftalık arayış sonrası Bulu'ya iki rektör yardımcısı atandı. Gürkan Kumbaroğlu ve Mehmet Naci İnci Bulu'ya rektör yardımcısı olarak atandı.

KRONOS 08 Şubat 2021 GÜNDEM

Melih Bulu'nun Boğaziçi Üniversitesi'nde ders verdiğine dair kayıt bulunamadı

Boğaziçi’ne atanan rektör Melih Bulu’nun yardımcılıkları için beş haftalık arayış sonrası Endüstri Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Gürkan Kumbaroğlu ve Fizik Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mehmet Naci İnci rektör yardımcısı olarak atandı.

AYGÖREN, GÖREVİ KABUL ETMEMİŞTİ  

Cumhurbaşkanı kararıyla 1 Ocak’ta Boğaziçi Üniversitesi’ne rektör olarak atanan Melih Bulu’nun danışmanlığına getirileceği duyurulan Dr. Öğretim Üyesi Oğuzhan Aygören görevi kabul etmeyeceğini duyurmuştu.

ENERJİ PİYASALARI ÜZERİNE ÇALIŞMALARI VAR

Rektör yardımcılığı içinse daha önce Kumbaroğlu’nun ismi kamuoyuna yansımıştı. Enerji piyasaları üzerine çalışmaları bulunan Kumbaroğlu, IAEE Türkiye temsilciliği olan Enerji Ekonomisi Derneği Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı sürdürüyor.


 

ÜNİVERSİTE-SANAYİ İŞBİRLİĞİ ÜZERİNE ÇALIŞMALARI VAR 

Naci İnci ise Boğaziçi Üniversitesi Fizik Bölümü’nün 2014-2018 döneminde bölüm başkanlığını yaptı. İnci’nin üniversite-sanayi ilişkilerinin geliştirilmesine yönelik çalışmaları bulunuyor.

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com