Meral Akşener’den imam Halil Konakçı’ya: Derhal şehit olmasında fayda var

Meral Akşener, parti grup toplantısında imam Halil Konakçı'yı hedef aldı. Akşener, ''Halil Konakçı başta olmak üzere askerlikten kaçan tüm bağnaz güruhun Gazze'ye gidip şehit olmasında büyük yarar var" dedi.

KRONOS 11 Ekim 2023 GÜNDEM

Hamas’ın İsrail’e saldırması ve İsrail’in karşılık vermesiyle başlayan savaş devam ederken, imam Halil Konakçı’nın “Devletimiz emretsin, en önde ben ve benim gibi Kudüs davası olan Müslümanlar Gazze’ye gideriz” sözlerine İYİ Parti lideri Meral Akşener’den yanıt geldi.

Partisinin grup konuşmasında açıklamalarda bulunan Meral Akşener, başta Halil Konakçı olmak üzere “Mehmetçik Gazze’ye” diyenlere karşılık verdi.

Akşener, ”Mehmetçik Gazze’ye diyen Halil Konakçı başta olmak üzere askerlikten kaçan tüm bağnaz güruhun oraya gidip şehit olmasında büyük yarar var” dedi.

‘GAZZE’YE GİDİP İSRAİL’İ VURSUNLAR’

Akşener, şunları söyledi:

“Suriyeliler, Afganlar ve pek çok kaçak sığınmacı var. Halil Konakçı başta olmak üzere bu arkadaşlar öne geçsin. Ülkelerindeki savaştan kaçtılar bari Gazze’de gidip İsrail’i vursunlar. Hemen gitsinler. İlk arabaları da ben tutuyorum. Bizzat emekli maaşımdan ilk arabaları ben karşılıyorum. Eminim sizler de birer araba verirsiniz.

Bu Türkiye’ye yapılan büyük saygısızlığı unutturmak üzere vaveyla ortaya koymaktır ve vatan evlatları üzerinden ucuz kahramanlık yapmaktır. Bunlar her şeyi ciddiyetsiz hale getirir.”

ÖNE ÇIKAN BAŞLIKLAR

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com