Metin Akpınar’ın kızı ‘Türkiye öğrenecek’ demişti: Uğur Dündar’dan ‘babalık’ açıklaması

Metin Akpınar’ın yıllar sonra ortaya çıkan kızı Duygu Nebioğlu’nun “Bir ablamın da babası medya dünyasından çok ünlü bir isim” dediği kişinin gazeteci Uğur Dündar olduğu iddia edildi. Dündar'dan açıklama geldi.

KRONOS 16 Nisan 2024 GÜNDEM

Sanatçı Metin Akpınar’ın yıllar sonra ortaya çıkan ikiz kızlarından Duygu Nebioğlu’nun “Bir ablamın da babası medya dünyasından çok ünlü bir isim” sözleri tartışma yarattı. Sabah gazetesi, Duygu Nebioğlu’nun kastettiği kişinin gazeteci Uğur Dündar olduğunu iddia etti.

Sabah gazetesi, Uğur Dündar hakkında açılan bir babalık davası olduğunu ve haziran ayınca görüleceğini duyurdu.

Gazeteci Uğur Dündar’dan söz konusu iddiaya yalanlama geldi. Dündar, açılan babalık davasında Adli Tıp Kurumu’ndan DNA raporu geldiğini ve biyolojik baba olmadığının tespit edildiğini açıkladı.

Dündar sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Bugünkü bir gazetede hakkımda babalık davası açıldığı ve haziran ayında karara bağlanacağı açıklanmış. Bugüne kadar mahkemenin aldığı gizlilik kararına titizlikle uyduk ve hep sustuk. Ama mademki karşı taraftan biri konuştu; kısaca net bir cevap vereyim: Mahkemenin her iki tarafı sevk ettiği ve SON SÖZÜ SÖYLEYECEK KURUM OLAN ADLİ TIP KURUMU DNA İNCELEMESİNİ BİTİRDİ VE BİYOLOJİK BABALIK İDDİASINI REDDETTİ. Benim ve Avukatım Murat Ergün için konu kapanmıştır… Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com