MHP’li Semih Yalçın, Abdülkadir Selvi’yi hedef aldı: Fitne aparatı

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, köşe yazarı Abdülkadir Selvi’ye fena köpürdü. İktidara yakınlığıyla tanınan Selvi'yi, "Kendini sahiden gazeteci zanneden koğuculuk ve fitne aparatı" olarak tanımladı.

KRONOS 03 Ağustos 2023 GÜNDEM

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, iktidara yakınlığıyla tanınan Hürriyet gazetesi yazarı Abdülkadir Selvi’ye sert tepki gösterdi. Yalçın, Selvi’nin son yerel seçimlerle ilgili yorumlarını eleştirmekle kalmayıp, kendisini “koğuculuk ve fitne aparatı” olarak nitelendirdi.

MHP’li Yalçın, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, şu ifadelere yer verdi:

“GÖZÜ KÜLLÜ SELVİ…”
“Kendini sahiden gazeteci zanneden koğuculuk ve fitne aparatı Abdülkadir Selvi; CNN Türk’te yine sap yemiş, saman çıkarmış.

CHP hızarında bir baltaya sap veya İP’te cambaz olabilmek için ipe sapa gelmez ve çapını aşan laflar etmiş. Gözü küllü Selvi, MHP’nin son Yerel Seçimlerde kazandığı ve başarıyla hizmet verdiği bazı ilçelerdeki belediye başkanlıklarını İP’e bahşetme hadsizliğine yeltenmiş.


Abdulkadir Selvi hadsizliği öyle ileri götürmüş ki İstanbul, Ankara ve Adana gibi metropol kentlerde belediyeleri batıran CHP’ye yeniden kazanma şansı vermiş.

“CHP YALAKALIĞINA SOYUNDU”
Abdülkadir Selvi, acaba Kemal Kılıçdaroğlu’ndan veya Müdire Meral Akşener’den başdanışmanlık teklifi mi aldı da böyle CHP yalakalığına ve İP meddahlığına soyundu?

Türkiye Yerel Seçimlere doğru giderken CHP ve İP’e ajanlık etmek ayrıca Cumhur ittifakını dağıtma gayretkeşliği ancak Selvi gibi tıynetsiz, akılsız gazeteci taslaklarının harcıdır.”

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com