Muhabir, canlı yayında, “Burası en tehlikeli kavşak..” der demez 3 araç birbirine girdi

Muhabir, “Burası, en tehlikeli kavşak…” der demez 3 araç canlı yayında birbirine girdi. Kaza anında muhabir şaşkınlığını gizleyemezken, kazazedelere ilk müdahaleyi televizyon ekibi yaptı.

HAYRİ GÜL 18 Ağustos 2022 DÜNYA

Romanya’nın Neamț şehrinde inanılmaz kaza meydana geldi. TVR muhabiri Iulian Cazacu, canlı yayında “Burası en tehlikeli kavşak…” derken cümlesini tamamlayamadan 3 araç birbirine girdi. Film sahnelerini aratmayan Gâdinti ilçe merkezindeki kaza anı an be an kameralara yansıdı.

GÂDİNŢİ KAVŞAĞINDA TRAFİK YOĞUNLUĞU

Bölgede trafik geçişlerinin sağlandığı Luțca köprüsünün bir ay önce çökmesinden sonra ilçe merkezine yönlendirilen trafik yoğunluğu üç katına çıktı. Bu nedenle Gâdinti sakinlerinin yoğun şikayetlerine neden olan ve “Kavşak küçük ama kaza tehlikesi büyük” denilen kavşağa giden TVR muhabiri Cazacu ve ekibi canlı yayın yaparken inanılmaz olaya şahit oldu.

Muhabirin, “Burası, en tehlikeli kavşak…” der demez 3 araç canlı yayında birbirine girdi. Kaza anında muhabir de şok oldu. Kazazedelere ilk müdahaleyi de televizyon ekibi yaparken, olayda araç hasarları dışında her hangi bir yaralanma olmadı.

KÖPRÜ YIKILINCA TRAFİK MERKEZE YÖNLENDİRİLİYOR

İlçe merkezindeki Gâdinţi kavşağı, Român belediyesi ile yakındaki ilçelerle Vaslui ilini birbirine bağlıyor. Bu nedenle ana yol durumunda olduğu için ilçe merkezinde trafik yoğunluğu yaşanıyor. TVR ekibinin şahit olduğu kazanın ardından DN 15D yolu yaklaşık bir saat süreyle trafiğe kapandıktan sonra yeniden açıldı.

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com