Nihal Candan cezaevi günlerini anlattı: Seçil Erzan haber izlemiyor diye biz de izlemiyorduk

37 kiloya düşmesi sonrası tahliye edilen sosyal medya fenomeni Nihal Candan, cezaevi günlerini anlattı: "Seçil Erzan'la aynı koğuşta kalıyorduk. Sorun yaşamadık. Seçil haber izlemiyor diye biz de haber izlemiyorduk."

KRONOS 29 Nisan 2024 GÜNDEM

Dolandırıcılık ve kara para aklama suçlamasıyla tutuklanan, anoreksiya hastalığına yakalanarak 37 kiloya düşen sosyal medya fenomeni Nihal Candan tahliye oldu. Cezaevi günlerini anlatan Nihal Candan, Fatih Terim fonu altında futbolcuları dolandıran Seçil Erzan’la aynı koğuşta kaldıklarını belirtti ve “Sorun yaşamadık. Seçil haber izlemiyor diye biz de haber izlemiyorduk” dedi.

Kanal D habere konuşan Nihal Candan “Kardeşimle birbirimize destek olduk. ‘Paşalar gibi 6 aydır yatıyoruz’ gibi hep şakalaştık. Psikolojik destek aldık sık sık. Psikolojik olarak zor geldi bana” ifadelerini kullandı.

Candan, “Hatalarımız vardır, doğrudur. Küçük çocuklara kötü örnek olduysam özür dilerim. Amacım hiçbir zaman sosyal medyadan para kazanmak olmamıştı” dedi.

Cezaevinde neler yaptıklarını da anlatan Candan “Kitaplarımız, televizyon dizilerimiz vardı. Kantin vardır. Alışveriş ihtiyacımızı oradan karşıladık” diye konuştu.

‘KARDEŞİM İÇİN GÖRÜŞE GİTMEYECEĞİM’

“Hep doktorlarlaydım bu süreçte. Polisten çok doktor gördüğüm bir süreçti” diyen Candan, şöyle devam etti:

“En çok ailemi özledim. Benim ailemden bir parça yanımdaydı o benim şansımdı. Biraz tabii rahatsızım. Sadece nefes darlığıyla bu durumu atlattığım için inanılmaz derecede memnunum. Görüşe gidemeyeceğim, anksiyetem var. Kardeşim de çıktıktan sonra ailecek pek bir derdimiz kalmayacak.”

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com