Oyuncu Aydemir Akbaş kansere yakalandı

Daha önce gırtlak, kolon ve bağırsak kanserlerini yenen 86 yaşındaki oyuncu Aydemir Akbaş, yeniden kansere yakalandığını duyurdu.

KRONOS 25 Ocak 2023 GÜNDEM

Oyuncu Aydemir Akbaş kansere yakalandığını duyurdu. Aydemir Akbaş, “İlk benden duyun istedim, şimdilik yazmaya ve çalışmaya devam” dedi. Oyuncu daha önce gırtlak, kolon ve bağırsak kanserini yenmişti.

86 yaşındaki oyuncu Akbaş yaptığı açıklama “Yaklaşık 15 günlük tetkiklerin ardından Kanser olduğum netleşti. 10 sene önce de benzer şekilde olmuş ve atlatmıştım. Tedavim Dursun Buğra kontrolünde başladı. Şu an kendimi gayet iyi hissediyorum, umarım böyle hissetmeye devam eder ve tekrar atlatırım. İlk benden duyun istedim, şimdilik yazmaya ve çalışmaya devam” ifadelerini kullandı.

Daha önce gırtlak kanserini yenen usta oyuncu, 2018 yılında da kolon ve bağırsak kanseri tedavi görmüştü.

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
y.fn?ai_run_scripts():(ai_jquery_waiting_counter++,4==ai_jquery_waiting_counter&&b("https://kronos36.news/wp-includes/js/jquery/jquery.min.js?ver=3.7.1",function(){b("https://kronos36.news/wp-includes/js/jquery/jquery-migrate.min.js?ver=a7761f5271b4d900478dce37b72ba723", null)}),30>ai_jquery_waiting_counter&&setTimeout(function(){ai_wait_for_jquery()},50))}ai_jquery_waiting_counter=0;ai_wait_for_jquery();