Oyuncu Seda Fettahoğlu parkta ölü bulundu

Oyuncu Seda Fettahoğlu'nun Beyoğlu'ndaki bir parkta cansız bedeni bulundu. Fettahoğlu'nun yaşamına son verdiği üzerinde duruluyor.

KRONOS 27 Eylül 2023 GÜNDEM

İstanbul Şehir Tiyatroları oyuncusu Seda Fettahoğlu’nun Beyoğlu’ndaki bir parkta cansız bedeni bulundu. Fettahoğlu’nun yaşamına son verdiği tahmin ediliyor.

T24’te yer alan habere göre, polis ekipleri bu sabah aldıkları bir ihbar üzerine Beyoğlu ilçesi Ömer Avni Mahallesi’nde bulunan Hacı İzzet Parkı’nda bir kişinin cansız bedeni ile karşılaştı.

Yapılan incelemede yaşamına son verdiği tahmin edilen kişinin İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tişatroları oyuncusu Seda Fettahoğlu olduğu anlaşıldı.

SEDA FETTAHOĞLU KİMDİR?

Seda Fettahoğlu, 1979 yılında Trabzon’da dünyaya geldi. Trabzon Anadolu Lisesi’ni 1997 yılında bitiren Seda Fettahoğlu, Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nden 2022’de mezun oldu. İngilizce bilen Seda Fettahoğlu, tiyatronun yanında seslendirme de yapıyordu. Fettahoğlu kariyeri boyunca, İstanbul Şehir Tiyatroları’nda birçok oyunda rol aldı.

Başarılı isim son olarak, Kanal D ekranlarında yayınlanan Çocuklar Duymasın’ın kadrosuna dahil oldu. Seda Fettahoğlu’nun dizide canlandırdığı “Sultan” karakteri Haluk ve Meltem’in dünürü, Havuç’un ise kayınvalidesi olarak izleyicinin karşısına çıktı.

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com