Özel harekatçılar, ‘mafyadan villa hediye alan’ Yargıtay üyesinin ‘tır nöbeti’nde

Son günlerde Ayhan Bora Kaplan'dan villa ve lüks araç aldığı iddialarıyla gündeme gelen Yargıtay üyesi Yüksel Kocaman'ın aile şirketi 2 yeni tır aldı. Tırlar için düzenlenen törende eli silahlı özel harekat personelinin yer alması dikkat çekti.

KRONOS 25 Eylül 2023 GÜNDEM

Eski Ankara Cumhuriyet Başsavcısı ve Yargıtay üyesi Yüksel Kocaman’la ilgili tartışmalar gündemdeki yerini koruyor.

Ankara’da tutuklanan çete lideri Ayhan Bora Kaplan’dan villa ve lüks araç aldığı iddialarıyla gündeme gelen Kocaman’ın aile şirketinin aldığı iki yeni tır için düzenlenen törende ortaya çıkan görüntü tartışma konusu oldu.

Kocaman ailesinin aldığı iki yeni tır için Zonguldak’ta düzenlenen törende aile üyelerinin yanısıra, uzun namlulu silah tutan iki özel harekat personelinin de tırların önünde poz vermesi dikkat çekti.

‘TÖRENDE ÖZEL HAREKAT POLİSLERİNİN NE İŞİ VAR’

Söz konusu fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşan avukat Vural Ergül, “Dün @eacarer yayınladı; hakkında birçok iddia ortaya atılan eski Ankara Başsavcısı ve Yargıtay üyesi Yüksel Kocaman’ın aile şirketi 2 TIR almış, Zonguldak’ta tören düzenlenmiş! Törende,uzun namlulu otomatik tüfekli özel harekat polisinin ne işi var?” diye sordu.

Fotoğrafı yayınlayan gazeteci Erk Acarer ise iki tır için düzenlenen törene mülki erkanın da katıldığını, Devrek Belediye Başkanının yanısıra Cumhuriyet Savcısının da hazır bulunduğunu açıkladı. Acarer, “Bunlar Kocaman’ın korumaları mı yoksa tırın korumaları mı? Tırın korumaları ise içinde ne vardı?” diye sordu.

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com