Özgür Demirtaş’tan çok tartışılacak yatırım tavsiyesi

Sosyal medyada yorumları ile en fazla dikkati çeken iktisatçılardan biri olan Özgür Demirtaş millî voleybolcu Zehra Güneş'e yatırım tavsiyesinde bulundu.

KRONOS 18 Şubat 2024 EKONOMİ

Sabancı Üniversitesi İşletme Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Özgür Demirtaş, Vakıfbank ve Kadın A Millî Voleybol Takımı oyuncusu Zehra Güneş ile bir araya geldi.

Demirtaş şahsi X (Twitter) hesabında fotoğraflı bir mesaj yayımladı. Demirtaş şu ifadeleri kullandı: “Zehra ile finans çalıştık. Artık ömrü boyunca finansal olarak özgür olacak. Zehra Güneş’i hem ailecek hem ülkecek çok seviyoruz. Filenin Sultanı olmaya devam etmesi dileği ile..”


 

TL MEVDUAT ENFLASYONDA KAZANDIRIR MI?

Fotoğrafta masadaki defterde Demirtaş’ın el yazısı ile yatırım tavsiyeleri de dikkati çekti. Demirtaş’ın tavsiye listesinin başında Türk Lirası mevduat ve devlet tahvili yer aldı. Sosyal medyada tavsiyenin isabetli olmayabileceğine dair yorumlar öne çıktı.

Bazı kullanıcılar, “Hissedilen enflasyonun yüzde 130 olduğu bir memlekette yıllık yüzde 40 civarında TL mevduat mı? Külliyen zarar.” değerlendirmesinde bulundu.

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com