Zegler ile Batı yakasının yeni hikâyesi

Rachel Zegler, West Side Story adaptasyonu için Ocak 2018’de rol için Twitter aracılığıyla yapılan açık davete başvuran onbinlerce kişi arasından sıyrılmayı başardı. İlk fragman 93. Akademi Ödülleri sırasında yayınlanan film Aralık 2021’de gösterime girecek.

KRONOS 27 Nisan 2021 YAŞAM

Rachel Zegler, Steven Spielberg’in 1957 klasiği West Side Story (Batı Yakasının Hikâyesi) adaptasyonu için Natalie Wood’un oynadığı rolü kaptığında 16 yaşındaydı. Zegler, Ocak 2018’de rol için Twitter aracılığıyla yapılan açık davete başvuran onbinlerce kişi arasından sıyrılmayı başardı.

Rachel Zegler, Steven Spielberg’in 1957 klasiği West Side Story adaptasyonu için Natalie Wood’un oynadığı rolü aldığında 16 yaşındaydı. Zegler, Ocak 2018’de rol için Twitter aracılığıyla yapılan açık davete başvuran onbinlerce kişi arasından sıyrılmayı başardı.

Ajans Bizim’in aktardığına göre, filmin gösterimi pandemi nedeniyle uzun bir süre ertelendi. İlk fragman 93. Akademi Ödülleri sırasında yayınlanan film Aralık 2021’de gösterime girecek:

1. ‘West Side Story’ Is Zegler’in ilk önemli rolü

2018 Ocak ayında Spieldberg, sosyal medyaya 1957 yapımı müzikal klasiğinin uyarlaması için sosyal medyadan bir açık davet gönderdi. 16 yaşındaki Zegler, başvuran 30 bin kişi arasındaydı. Zegler, seçmeler için filmde yer alan “Tonight” ve “I Feel Pretty” şarkılarını söylediği klipler gönderdi. Ve sonra tarih yazdı.

2. Lise tiyatro performansları ödül kazandı

Zegler Hollywood’a gitmeden önce New Jersey’de okuduğu lisenin tiyatro programının yıldızı idi. Güzel ve Çirkin, Küçük Denizkızı, 42nd Street ve Shrek müzikallerindeki rolleriyle Metropolitan High School Theater Awards için aday gösterildi.

3. Bir DC Comics projesinde yer alan ikinci Kolombiya asıllı Amerikalı oldu

Zegler, başrolünü Zachary Levi’nin oynadığı 2019 yapımı süper kahraman filmi Shazam’da oynadı ve DC Comics evreninde yer alan ikinci Kolombiya asıllı Amerikalı oldu.

4. ‘Shallow’ cover’ı 11 milyon izlenme rakamına ulaştı

2018 Aralık ayında henüz bir lise öğrencisi olan Zegler şarkı söylediği videolarda “autotune” kullandığından şüphelenen insanlara cevap olarak kendisini boş bir tiyatroda Lady Gaga ve Bradley Cooper’ın A Star is Born düetini seslendirirken görüntüledi ve klip izlenme rekorları kırdı.

5. West Side Story filmi için üniversiteyi erteledi

Zegler 2020 yılında Vogue dergisine verdiği bir röportajda “Montclair Eyalet Üniversitesi yönetimine ‘biliyorum yalan gibi geliyor ama gerçek bu ve bu yüzden okula gelemiyorum’ diyen bir e-posta attığımı hatırlıyorum” demişti.

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com