Rektör itiraf etti: Torpil yaptırıyorum, açıkça söyleyeyim

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Nurullah Okumuş, Diş Hekimliği Fakültesi'ndeki randevularda oluşan yoğunlukla ilgili, "Ben de randevu alamıyorum. Torpil yaptırıyorum, açıkça söyleyeyim" dedi.

KRONOS 10 Ocak 2024 GÜNDEM

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi (AFSÜ) Rektörü Prof. Dr. Nurullah Okumuş, Diş Hekimliği Fakültesi’ndeki randevularda oluşan yoğunlukla ilgili torpil itirafında bulundu. Nurullah Okumuş, “Ben de randevu alamıyorum. Torpil yaptırıyorum, açıkça söyleyeyim” dedi.

Açılan randevuların dakikalar içinde dolduğunu söyleyen Rektör Okumuş’un “Full kapasiteye geçtik, en çok şikayet aldığım yer olmaya başladı, ‘Niye randevu alamıyoruz’ diye. Ben de alamıyorum. Torpil yaptırıyorum, açıkça söyleyeyim” ifadeleri dikkat çekti.

‘ÇOK FAZLA TERCİH VAR’

Okumuş’un açıklamasının tamamı şöyle

“Neredeyse boş olan Diş Hekimliği Fakültesi full kapasite gitmeye başladı. En çok şikayet aldığım yer olmaya başladı. ‘Niye randevu alamıyoruz’ diye. Ben de alamıyorum. Torpil yaptırıyorum, açıkça söyleyeyim. Çünkü randevuyu açtığınız zaman dakikalar içerisinde, saat 12.00’den itibaren açıldığı zaman sıfır tık kapanıyor, bitiyor, anında doluyor.

Çünkü çok fazla tercih var. Yine halkımız büyük oranda özellikle cerrahi işlemlerde veya ortodonti işlemlerine, pedodontilerine, çocuk dişte il dışına veya özele gidiyordu. Hizmetiniz kaliteli olunca, iyi olunca, sizi tercih etmeye başlıyorlar”

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com