Saadet Partisi’nden Nureddin Nebati videosu: Göz var, izan var; ışıltı yok!

Özellikle ekonomiye ilişkin videolarıyla dikkat çeken Saat Partisi bir video da “Ekonomi gözlerdeki ışıltıdır” diyen Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati için hazırladı. Videoda, Nebati’nin ve ekonomik sıkıntılar yaşayan vatandaşların ifadelerine yer verildi.

KRONOS 23 Aralık 2021 GÜNDEM

Hükümetin ekonomi politikalarına yönelik eleştirel videolarıyla dikkat çeken Saadet Partisi yeni bir video hazırladı. Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati’nin, “Ekonomi rakam işi, ekonomi temenni işi, ekonomi güven işi, ekonomi istikrar işi, beklenti işi Ekonomi gözlerdeki ışıltıdır” açıklamalarıyla ekonomik sıkıntılar yaşayan vatandaşların açıklamalarını içeren videoya “Göz var, izan var; ışıltı yok!” notu düşüldü.

https://twitter.com/SaadetPartisi/status/1474052857401950217?s=20

Saadet Partisi’nin videosunda iş bakmaya gittiği fabrikanın yanındaki ekmekleri “tavuklara götüreceğim” diye alarak eve götüren ve eşiyle birlikte yiyen vatandaşın sözlerine de yer verildi.

Videoda İstanbul Bağcılar’da ucuz ekmek kuyruğunda “Bizi bu durumda düşürenlere hakkımı helal etmiyorum” diyen vatandaşın sözleri de yer aldı.


 

Videoda bir vatandaşın “Benim yaşadığım hayatı gelin siz yaşayın” diyen kadının sözleri, Nebati’nin “Ekonomi beklenti işi, gözlerdeki ışıltıdır” sözleri de art arda duyuluyor.

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com